Kociaki mają dom.

12 kwietnia 2018

Zdecydowaliśmy się uzupełnić album Tofi o zdjęcia siostrzyczki – Pepsi. Bardzo się kochają, okazują wzajemnie uczucia. Zawsze śpią razem, słodko wtulone. Pepsi również jest płochliwa ale daje się głaskać. Jak zaufa człowiekowi to chodzi za nim krok w krok, jednak na ręce nie da się zabrać. Przy pierwszym kontakcie z nową osobą bardzo się boi. Lubi się bawić wędkami. Jest kochana. Z dotychczasową opiekunką, u której mieszka już miesiąc jest zżyta. Jej się nie boi. Została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Byłoby naszym i Ich szczęściem, gdyby mogły znaleźć wspólny dom. Jednak mogą zostać adoptowane także osobno. Tofi choć jest piękna – nie jest towarzyska. Mówi się, ze w większości przypadków, gdy kot nie ma styczności z ludźmi do 5-go miesiąca swojego życia to ciężko go oswoić. Ją zabraliśmy razem z rodzeństwem gdy miały około 8 miesięcy. Bardzo kocha swoją siostrzyczkę Pepsi. Na nią wylewa swoje uczucia, do niej się przytula. Chciałybyśmy, żeby znalazły dom wspólnie, choć zdajemy sobie sprawę, że może to być trudne. Nie wykluczamy adopcji jej samej. Gdy bawimy się z nimi – ona uważnie obserwuje nas gdzieś z boku. Chodzi za nami lecz peszy się, gdy wyciągamy do niej rękę. Nie lubi się przytulać, dotykać, głaskać. Można powiedzieć, ze jest kotem „trudniejszym”. Wiemy, ze są miłośnicy takich kotów. Nie wszyscy potrzebują i chcą takich, które wchodzą na kolana. A kto wie? może gdy bardziej kogoś pozna to stanie się ufniejsza?

Tofi jest wysterylizowana, zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona oraz zaczipowana. Była kotką, która większość swojego życia spędziła na zewnątrz, dlatego może mieszkać w domu wychodzącym. Bardzo lubi inne zwierzęta. W domu tymczasowym mieszka z kotami oraz psami. Jest bardzo delikatna, chcielibyśmy znaleźć dla niej spokojny dom. Dla jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie kotki: Asia 508 382 814 i pod adresem mailowym askajablonska@wp.pl

PROŚBA O POMOC

Jeśli zechcecie wesprzeć nasze działania na rzecz zwierząt będziemy wdzięczni za każdą złotówkę 🙂 🙂 opis/tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT MJ

Leave a Reply