12 września 2019

Tak jak się spodziewaliśmy, Wilga znalazła dom dosłownie z dnia na dzień. Dziś już spała w swoim nowym, dużym i wygodnym legowisku.

11 września 2019

Ta kotka przyjechała do nas spod Żywca. Pomimo dużej urody i łagodnego usposobienia nikt Jej nie chciał adoptować. Nie zostawiamy na pastwę losu takich zwierząt. Trafiła najpierw do weterynarza, a potem do naszego domu tymczasowego. Okazała się przyjaznym, sympatyczny i zrównoważonym kociakiem.

Kotka jest po zabiegu sterylizacji i szczepieniu. Posiada książeczkę zdrowia, czipa. Jest nieproblemowa, łagodna, niewybredna jeśli chodzi o jedzenie, kuwetkowa. Z racji urody byłoby lepiej gdyby była w domu niewychodzącym lub na bezpiecznym uboczu.

WARUNKI ADOPCJI

Kotka jest pod opieką Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych. Konieczne jest wypełnienie ankiety dot. posiadanej wiedzy w zakresie opieki nad kotem i posiadanych warunków. W trosce o dobro zwierząt wymagana jest także zgoda na krótkie spotkanie przed adopcyjne w przyszłym miejscu zamieszkania kota. Zwierzęta przekazywane są bezpłatnie na podstawie umowy adopcyjnej.

PROŚBA O POMOC

Pomóżcie nam pomagać. Dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących i bezdomnych zwierząt.
Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

Bielsko-Biała

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

DT DD

Leave a Reply