wrzesień 2020

Majóweczki znalazły domek. Do adopcji została ich dzielna mama.

kontakt w sprawie adopcji: 692 545 814

e-mail: bracia@mniejsi.pl

lipiec 2020

Czekam już pod drzwiami na kochającego właściciela.

Nie poddawaj się.

Mamy do wyboru kocięta wodne i lądowe.

Zbieramy na taką karmę. Ktoś się dorzuci ?

Czy ktoś nas przygarnie ?

27 maja 2020

Informacje od Majóweczek:) Wszyscy jesteśmy chłopczykami!!!;) Ważymy po kolei: 393, 398, 459 i 468 gr. Dzisiaj jeden z nas – najbardziej kumaty ogarnął kuwetkę !!!;) Brawo my !!! I ten sam bystry chłopczyk również dzisiaj zjadł swój pierwszy posiłek !!!;) Nie było tego wiele, bo Mamusia zdążyła go uprzedzić;), ale na pierwszy raz wystarczy;) W najbliższym czasie czeka nas odrobaczenie:( Trzymajcie kciuki za dalsze sukcesy !;) I dorzućcie grosza do jedzonka;) Pozdrawiamy-jeszcze majowo;)

22 maja 2020 (piątek)

Dzisiaj Majóweczki wraz z Mamusią rozpoczęły leczenie silnego świerzbowca;( Mamusia miała bardzo dokładnie wyczyszczone i zakropione lekarstwem uszka, a maleńkie uszka Majóweczek zostały tylko zakropione. Biedactwa męczyły się bardzo;(, trzepały na boki główkami i niezdarnie próbowały podrapać się nóżką po uszkach, by ulżyć sobie choć troszkę. Mamusia po wyczyszczeniu i podaniu lekarstwa tak się zadrapała, że całe lewe uszko było we krwi;( Rozpoczęte dziś leczenie potrwa minimum 21 dni. Codziennie będziemy podawać Mamusi i Maluszkom leki. Może ktoś zechciałby nas wesprzeć?;)

https://pomagam.pl/majoweczki

12 maja 2020

To my!!! Majóweczki 😉 Co u nas? Hm… kupa roboty. Śpimy, jemy, śpimy, jemy, pełzamy. I… uwaga… patrzymy i podziwiamy.

11 maja 2020

Ach te dzieci ! Wchodzą mi na głowę. Szczęśliwa rodzinka.

2 maja 2020

Kochani!!! Mamy pierwsze Maluszki – Majóweczki – urodzone ok. 1 maja. Zostały ulokowane w naszym domu tymczasowym – na szczęście z młodziutką Mamusią. Bardzo prosimy Was o wsparcie-dzielna młoda Mamusia musi się teraz dobrze odżywiać, żeby wykarmić 4 Maleństwa. Wiemy już, że woli mokrą karmę (Animonda, Feringa, Mac’s). Przyda się nam również mleczko – na razie dla Mamusi, później dla Kociąt, żeby odciążyć Mamę;) Maluszki zapewne chętnie zjedzą za jakieś kilka tygodni również mokrą karmę, np. Animonda Baby Pate – dla kociąt 😉 Bardzo prosimy Was o wsparcie!!! Majóweczki odwdzięczą się cichutkim mruczeniem, a dom tymczasowy będzie na bieżąco prowadził dla Was foto-relację prosto od Maluszków 😉

Zbiórka na Pomagam dla naszych Majóweczek

https://pomagam.pl/majoweczki

Pomóż nam pomagać.

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT EM