28 września 2019

Ostatni kocurek ma dom.

6 sierpnia 2019

Kolejne dwa czarne maluchy znalazły dom w sympatycznej rodzinie 2 + 2. Od razu zaakceptowały wszystkich domowników i zaczęły eksplorację nowych terenów łowieckich. Powodzenia 🙂

Do adopcji został jeszcze jeden kocurek.

26 sierpnia 2019

Tak się szczęśliwie złożyło, że drugi węgielek z kruczoczarnej piątki wczoraj pojechał do nowego domu 😊 
Albo to wyjątkowy, jednorazowy zbieg miłych okoliczności, albo początek dobrej passy naszego bezdomniakowego miotu 'prawie jak rosyjskie…czarne 😉’ Wolimy zdecydowanie wierzyć, że to drugie 😊
Zostało do adopcji 2 chłopców i 1 dziewczynka. Śliczne i miłe jak Sasza i Stefan.
Są niezmiernie perfekcyjnie zsocjalizowane, mają prawidłową odporność /dieta barf i dobre geny/, nauczone czystości i zachowań domowych kotów, wychowane z psami i innymi kotami.
Idealne jako pierwszy kot /dla wybranych rodzin/ lub jako drugi kot, gdyby pierwszy był np. mało towarzyski. Nasze kociaki zaspokoją potrzebę przytulania i głaskania za dwa.
Dziękujemy Klimczok PL hodowla kotów rosyjskich niebieskich za DT. 
Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji pozostałych kociaków. Szukamy domów niewychodzących. Piszcie do naszej strony lub do strony hodowli.

24 sierpnia 2019

Nasz śliczny węgielek Stefan z miotu 'prawie jak rosyjskie…czarne’ w piąteczek został adoptowany. Huuurra ! Pierwszy z czarnej jak smoła, ślicznej piątki.
Zamieszkał w bezpiecznym domu, który długo czekał na kociego domownika. Po stracie poprzedniego zwierzaka Joasia z rodziną przechodzili żałobę i przez 3 lata nie byli gotowi na nowego członka rodziny. 
Stefan od razu skradł serca, od pierwszych chwil w domu chodził z podniesionym ogonkiem, chętnie się bawił, mruczał i oznaczył perfekcyjnie /w kuwecie/ teren .
********
Stefan ma rodzeństwo, które chętnie zmieni już dom tymczasowy na stały. Zostało 3 chłopców i 1 dziewczynka tak samo czarnych jak On. Maluchy mają ok 3,5 mies., komplet szczepień, czip, są milutkie, dobrze wychowane, żywione Barf-em, kochają człowieka, inne koty, psy.
W sprawie adopcji pytajcje w hodowli Klimczok, która jest DT kociaków: https://www.facebook.com/1647694235321960/posts/2347483438676366/
Lub piszcie do naszej strony. Mamy zdjęcia rodzeństwa jak coś.
Będziemy wdzięczni za udostępnienia posta.

7 lipca 2019

Nowych domów szuka 5 około siedmiotygodniowych kociąt. Pomieszkują na posesji domu jednorodzinnego starszego małżeństwa. Kotka wolno żyjąca przybłąkała się i okociła w przydomowej szopce. Nie mamy miejsc w domach tymczasowych, z funduszami też nie jest wesoło. Osoba zajmująca się kotkami odrobaczyła je póki co i poprosiła o pomoc w znalezieniu im nowych opiekunów. Jedzą już stałe pokarmy. Wszystkie kociaki są czarne, cztery kocurki i jedna koteczka. Postaramy się aby pokryć koszty szczepienia, czipu, wyrobienia książeczek. Będą do wydania w wieku ok 12 tygodni na zasadach obowiązujących przy naszych adopcjach : wypełnienie ankiety, wizyta adopcyjna, podpisanie umowy. Wiemy, że są wakacje i nie jest to czas najszczęśliwszy na podejmowanie decyzji o adopcji. Może jednak z tej trudnej sytuacji znajdzie się jakieś wyjście.

Kocięta są pod opieką naszego Stowarzyszenia. Dla ich dobra prosimy o wypełnienie ankiety. Preferujemy także spotkania adopcyjne – będzie nam miło jeśli zaprosicie nas przed adopcją do siebie, abyśmy mogli osobiście poznać przyszłych opiekunów naszych kotków.

kontakt w sprawie adopcji:

Ela tel. 692 545 814, e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Tylko dzięki Waszej pomocy możemy pomagać większej ilości potrzebujących zwierząt.

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

Leave a Reply