14 grudnia 2018

Radomir ma dom.

5 grudnia 2018

Radomir to najwspanialszy mruczący miziak jakiego mamy aktualnie do adopcji.
Ma teraz około 6 miesięcy, jest zdrowy, wykastrowany, w pełni gotowy do adopcji.
Przydałby się mu ktoś bliski, kochająca rodzina, ręce do głaskania, kolana do leżenia, wygodna poduszeczka, ciepła kołderka nowego opiekuna.

Trafił do nas wraz z siostrą Rosalie oraz Rodzynkiem, trzecim kociakiem bytującym w stadzie, po tym jak mama kociąt najprawdopodobniej została otruta /informacje od osób przekazujących kociaki/.

Rosalie jest już zarezerwowana, Rodzynek zostaje w domu tymczasowym na stałe.
A nasz Radomir? Nasz najsłodszy przytulak z całej trójki zostaje sam? I … tak na święta będzie sam …?

Nikt się nie zapatrzy w te ufne oczy, w białe śliczne futerko z łatkami?
W tą nieziemską łagodność charakteru, miękkie poduszeczki kocich łapek, miłość w oczach od pierwszego spojrzenia na człowieka?

A to taki sympatyczny i uroczy kocurek.
Kradnie serce od pierwszej chwili. Nawet do nieznajomych przytula się. Nie ma lęku, obaw, bowiem nie doznał ze strony człowieka ani innych zwierząt niczego złego. Od zawsze jest przyjaźnie nastawiony do otaczającego świata.
Jest radosny, zabawny, domowy, korzysta z kuwety. Został zaszczepiony, wykastrowany, odpchlony, odrobaczony, posiada czip, książeczkę wet.
W naszym domu tymczasowym nie wychodzi na zewnątrz. Wcześniej jednak korzystał z ogrodu.

Odnajdzie się w „Kocim Domu” gdzie rodzina lubi koty kontaktowe, tulące się, leżące obok, śpiące na kanapach, w łóżku. Chętnie zamieszka w domu z innym, lubiącym zabawy kotem.
Myślimy, że mógłby być w domu gdzie są dzieci. Jednak powinny one znać zasady zabawy z kotem, opieki, mieć wpojoną przez rodziców empatię do żywych stworzeń.

Chcielibyśmy, aby trafił do kogoś kto doceni Jego przymilny, towarzyski charakter. Pozostawiony samotnie w domu przez wiele godzin będzie się nudził, tęsknił. A tego byśmy dla niego nie chcieli.

Radomir jest podopiecznym Stowarzyszenia „Dla Braci Mniejszych”. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją będziemy Was prosić o wypełnienie ankiety, zgodę na wizytę adopcyjną oraz finalnie o podpisanie umowy adopcyjnej.

Dla osób, które odpowiedzialnie podchodzą do adopcji i zwierzęta są członkami rodziny nie są to trudne wymogi do spełnienia. Chcemy dobra zwierząt i tylko z troski o to prosimy Was o powyższe.

PROŚBA O POMOC

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Dzięki Wam możemy pomagać bezdomnym kotom i psom.

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi
Wpłaty przez system szybkich płatności

Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php
ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”
OPP 1% KRS 0000324731
www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT RO & DD

Leave a Reply