28 sierpnia 2019

Dzisiaj Martynka pojechała do nowego domu. Dość szybko odnalazła drogę do miseczki, kuwety i kolan Pani domu. Zapoznała się również, choć na odległość, z kotką rezydentką. Będzie dobrze bo nie od dziś wiemy, że kot to towarzyskie stworzenie. Powodzenia Martynko.

20 sierpnia 2019

Martynka została znaleziona w rejonie Placu Marcina Lutra w Bielsku-Białej we wtorek 6 sierpnia br. Była ewidentnie kotem domowym, zadbanym, nawet zaczipowanym (niestety czip nie jest zarejestrowany). Błąkała się kilka dni po ulicy aż wreszcie dobre dusze zabrały ją do domu. Ogłoszenie w internecie oraz zgłoszenie do schroniska nic nie dało. Nikt Jej nie szukał. W głowie się nie mieści. Wspaniała, piękna i łagodna kotka, której nikt nie szuka ? Nie mieści nam się to w głowie.

Cóż, mija 2 tygodnie i zaczynamy rozglądać się za nowym domem dla Niej. Jak napisaliśmy jest około 2-letnią, zdrową, łagodną i zadbaną kotką. Potrafi korzystać z kuwety, nie jest wymagająca jeśli chodzi o jedzenie, ma dobry apetyt. Została odpchlona, zaszczepiona, ponownie zaczipowana, posiada książeczkę zdrowia. Za kilkanaście dni zostanie profilaktycznie odrobaczona. Raczej potrafi żyć z innymi kotami, ma spokojne usposobienie. Potrzebuje tylko jak każdy kot swojego spokojnego kącika do spania i filozoficznych przemyśleń.

WARUNKI ADOPCJI

Kotka est pod opieką naszego Stowarzyszenia. Dla Jej dobra prosimy o wypełnienie ankiety. Preferujemy także spotkania adopcyjne – będzie nam miło jeśli zaprosicie nas przed adopcją do siebie, abyśmy mogli osobiście poznać przyszłych opiekunów naszych kotków.

kontakt w sprawie adopcji:

e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl, tel. 514 065 017

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Tylko dzięki Waszej pomocy możemy pomagać większej ilości potrzebujących zwierząt.

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

opis wpłaty: Martynka

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT DD

Leave a Reply