wrzesień 2018

Kotka znalazła spokojny dom pod Bielskiem. Państwo mieli już wcześniej koty. Docenili Jej łagodny charakter i zachwycili się urokliwym spojrzeniem.

13 sierpnia 2018

Karolinkę poznaliśmy dzięki Agnieszce, która przygarnęła Ją parę tygodni temu. Agnieszka jest osobą, która adoptowała od nas kilka miesięcy temu naszą podopieczną Kocierzankę.

Opiekunowie Karolinki przestali się Nią interesować. To co usłyszeliśmy wprawiło nas w smutny nastrój, ponieważ nie wyobrażaliśmy sobie, że można po tylu wspólnych latach tak potraktować przyjaciela. Oto historia, którą opowiedziała nam Agnieszka podczas robienia zdjęć:

Karolinka to ok. 6 letnia kotka, która znudziła się swoim poprzednim właścicielom i została wywieziona do pobliskiego parku. Nie znamy dobrze jej przeszłości, ale na pewno nie była kolorowa- kotka miała złamaną przednią łapę, naderwany mięsień również w przedniej łapie, utyka trochę na łapkę tylną, a dodatkowo nieodpowiedzialność poprzednich właścicieli doprowadziła do tego, że Karolinka ma spore ubytki w uzębieniu. Na szczęście Karolina szybko została zabrana z parku do domu, gdzie dostała ciepły kąt do spania, miseczkę oraz pomoc weterynaryjną. Obecnie kotka przebywa w domu tymczasowym. Karolinka jest niezwykle przyjacielska, uwielbia się tulić i przesiadywać na kolanach. Niestety, przykre doświadczenia sprawiły, że jest płochliwa i zestresowana, potrzebuję trochę więcej czasu na aklimatyzację i ewentualną socjalizację z drugim kotem.

W jakim domu odnalazłaby się ?

Karolinka jest bardzo czysta, korzysta z kuwety, a jedzenie je zawsze nad swoją miseczką. W związku z urazem łapki Karolina jest kotem niewychodzącym i chcielibyśmy, aby tak zostało. Akceptuje małe psy (nie mam możliwości, aby sprawdzić jak zachowa się w stosunku do dużego). Lubi przebywać z dziećmi. Nie wymaga ciągłej uwagi, w ciągu dnia zajmuje się raczej swoimi kocimi sprawami, więc świetnie odnajdzie się w praktycznie każdym domu.

STAN ZDROWIA

Kotka jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada czipa i książeczkę zdrowia.

WARUNKI ADOPCJI

Kotka jest podopieczną Stowarzyszenia „Dla Braci Mniejszych”.

Dla Jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT AZ

© Copyright by Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne

„Dla Braci Mniejszych”

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone

Leave a Reply