W lutym br. w Klubokawiarni Bielskiej Galerii BWA przez cały miesiąc można było obejrzeć ciekawą kocią wystawę. Autorka, Pani Urszula Klimczak zaprezentowała swój nowy cykl obrazów. Motywem przewodnim były oczywiście koty, których artystka jest szczerą wielbicielką.

Oprócz tej inspiracji, do pracy nad kolekcją skłoniła ją także chęć pomocy bezdomnym mruczkom. To nie pierwszy raz, gdy znaczną część swojej twórczości przekazuje na cele dobroczynne.

Pani Urszula to Dobry Duch tych miłych stworzeń i nasz wieloletni darczyńca. Można powiedzieć, że prawie od początku wspiera działalność stowarzyszenia. Kocie obrazy służą dobrej sprawie i pomogły już nie raz uratować zwierzęce życie w potrzebie. Tak będzie i tym razem, gdyż część obrazów z tej pięknej wystawy bielska malarka przekazała naszej organizacji.

W najbliższych dniach ruszy nasz facebookowy „Wielkanocny Bazarek”, na którym zaprezentujemy darczyńcom zainteresowanym wsparciem podarowane nam prace.

W dniu 6 kwietnia w Galerii Sfera 2 w Bielsku-Białej w siedzibie Fundacji OnBoard – /Sklep OnBoard, 2 piętro/ podczas organizowanego przez nas wydarzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Bezdomnych Zwierząt będziecie je mogli zobaczyć na żywo, oraz wziąć udział w charytatywnej licytacji dzieł malarskich.

Podczas akcji, na którą serdecznie zapraszamy, oprócz możliwości skorzystania z wielu przygotowanych atrakcji, będziemy zbierać w ramach zgłoszonej zbiórki publicznej środki na pomoc naszym podopiecznym, które trafiły do nas w skutek bardzo dramatycznych interwencji i wymagają długiego i kosztownego leczenia.

Dla dobra zwierząt działamy od 2009 r. Właśnie mija 10 lat naszej społecznej działalności w tej trudnej służbie ku poprawie losu bezdomnych, domowych zwierząt. Jesteśmy gotowi do wielu kolejnych lat ofiarnej pracy, dlatego prosimy – wspierajcie nas nadal, a my oddamy to zwierzakom w dwójnasób. Będzie nam bardzo miło spotkać się z wami 6 kwietnia w Galerii Sfera 2. Pomoc zwierzakom w potrzebie łączy wielu ludzi, dajmy temu wyraz podczas spotkania w szczytnym celu.

Więcej informacji na temat naszego wydarzenia w dniu 6 kwietnia z okazji Dnia Zwierząt Bezdomnych : https://www.facebook.com/events/2563774247027543/

O kociej wystawie obrazów bielskiej malarki Pani Urszuli Klimczak, która odbyła się w Bielskiej BWA :

http://galeriabielska.pl/wystawa/urszula-klimczak-koty

Oficjalna strona artystki Urszuli Klimczak :

https://sites.google.com/site/klimczakowaula/galerie/owocowe-koty

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, na której prezentujemy podopiecznych, opisujemy działalność, publikujemy coroczne sprawozdania itp. :

https://www.braciamniejsi.com.pl/pomoz-takze-i-nam/

ASC

Leave a Reply