1% ma wielką moc. Bure, łaciate, kudłate, pręgowane, pospolite kundelki, dachowce, półrasowe, chore, zdrowe, młode, staruszki, kalekie, bezzębne i ślepe – wszystkim w potrzebie chcielibyśmy pomóc.

Nawet za kilka złotych, które zechcecie przekazać, uda się zrobić coś pożytecznego.
Drobna „piątka” wystarczy choćby na podstawowe odrobaczenie małego zwierzaka.

A gdy Waszych kilkuzłotowych przekazów jest więcej ? Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy ? Łatwo pomnożyć ile więcej dobrego możemy zrobić z pożytkiem i dla dobrostanu naszych Braci Mniejszych.
Bo siła tego procentu, oprócz jego nominalnej wartości, ukryta jest też w innych liczbach – w Waszej społeczności i sercach. W odruchach empatii, którą wspólnie przekładamy na pomoc zwierzętom doświadczającym cierpienia, obojętności, porzucenia.

Co roku powinniście zdecydować – Fiskus i tak ten procent zabierze. Będziemy wdzięczni jeśli ponownie /lub po raz pierwszy/ wybierzecie naszą organizację i obdarujecie aktualnych i przyszłych podopiecznych swoim 1% podatku.

Sprawozdania z działalności statutowej, którą prowadzimy od 2009 r. zamieszczamy m.in. na naszej stronie www.braciamniejsi.com.pl To miejsce jest także skarbnicą wiedzy o naszych adopcjach, edukacji, działaniach, podejściu do problemów, które napotykamy na swojej drodze.

Jeśli macie chwilę zachęcamy, abyście zapoznali się z naszym ostatnim sprawozdaniem opublikowanym w 2018 r. : https://www.braciamniejsi.com.pl/…/Sprawozdanie-merytoryczne…

Z 1 % udaje nam się wyleczyć z choroby oraz poddać niezbędnym zabiegom /w tym także sterylizacji/ kilkaset zwierząt. Rok do roku możemy się pochwalić ponad setką udanych adopcji. Przyjęte pod nasz dach przewlekle chore psy i koty /zarówno młode jak i staruszki/ mają opiekę do ostatnich dni życia.
Wszystko to od lat udaje się dzięki Waszym wpłatom i odpisom podatku 

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”
OPP 1% KRS 0000324731

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220
Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi
Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php
ID sprzedającego to: 71972

Leave a Reply