Zawsze najbardziej cieszą nas Wasze inicjatywy. Ostatnio dwie Panie: Kasia i Ania poprosiły o wypożyczenie naszych skarbonek. Pani Kasia postanowiła pozbierać fundusze na leczenie bezdomnych zwierząt podczas prowadzonych przez siebie zajęć sportowych oraz przy okazji rozprowadzania kalendarzy. Pani Ania wraz ze swoim teraz już mężem Arturem postanowili zbierać środki podczas swojego ślubu w Sylwestra. I tak dzięki pomocy kilku dobrych osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt udało się zebrać:

dzięki pomocy Pani Kasi 430 zł
dzięki pomocy Państwa Ani i Artura 1316,20 zł

na fot. Pani Ania i nasz wolontariusz.

Żeby uświadomić Wam lepiej jak są wydatkowane takie środki zdradzimy Wam, że pierwsza kwota pozwoli na 1-miesięczny pobyt w hoteliku maltretowanego psa odebranego nieczułym opiekunom. Dzięki troskliwej opiece i dobremu żywieniu w krótkim czasie pies zyskuje dobrą kondycję fizyczną i równowagę psychiczną, co pozwala na szybką i udaną adopcję.  Zwykle psy przebywają w naszych domach tymczasowych, ale ostatnio jest ich tak dużo, że musimy się posiłkować hotelikami, a to kosztuje 🙁

Druga kwota pozwala na opłacenie połowy rachunku miesięcznego u jednego z naszych weterynarzy. Za tą kwotę można wyleczyć 12 kotów w 5 domach tymczasowych. To są koszty tylko wizyt i lekarstw. Dach nad głową mają za darmo. Często nasze domy tymczasowe nawet opłacają ich wyżywienie i inne potrzeby (żwirek, zabawki, drapaki itp.), a to również kwoty niebagatelne. Wszystko dzięki ludziom dobrej woli.

Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni.

Dzięki Waszej pomocy możemy uratować kolejną grupę bezdomnych zwierząt skazanych zwykle na choroby i przedwczesną śmierć w samotności.

Pamiętajcie o nas przy rozliczaniu swojego PIT-u. Możecie odliczyć na potrzeby bezdomnych zwierząt 1 % podatku.

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

Leave a Reply