9 lutego 2019

Kilka dni minęło. Nie było nawet czasu otworzyć komisyjnie i przeliczyć skarbonki z Pucharu Reksia. Wolne chwile spędzamy w terenie albo u weterynarza z naszymi podopiecznymi albo pomagając kolejnym zwierzętom w potrzebie. Niestety zima daje się im we znaki, sporo z nich jest chorych. Po drugie rozpoczęliśmy już akcję sterylizacji kotów przed nowym sezonem. Udało się już w tym roku wykastrować ok. 10 kotek i kocurów. Dzięki temu nie urodzi się kilkadziesiąt bezdomnych maluchów, z których przynajmniej połowa umarłaby w pierwszych 2-3 miesiącach życia.

Zupy na Pucharze Reksia były smaczne,apetyty uczestników dopisywały. Wszyscy chętnie wspierali nas wolnymi datkami do skarbonki szczególnie gdy usłyszeli, że pomagają bezdomnym zwierzętom.

Dzięki temu udało się zebrać kwotę 997,50 zł. Bardzo dziękujemy za ofiarność. Wszystkie środki będą wydane na utrzymanie i leczenie naszych kotów i psów, których mamy pod opieką obecnie kilkadziesiąt w kilkunastu domach tymczasowych.

2 lutego 2019

W dn. 3 lutego 2019 (niedziela) zapraszamy na 8 Puchar Reksia, na którym będziemy częstować Was trzema pysznymi zupami przygotowanymi przez bielską Karczmę Rogata. Będziecie mieli do wyboru: żurek z ziemniakami, kwaśnicę z ziemniakami i pomidorową z ryżem. Mamy nadzieję, że za ten smaczny i rozgrzewający posiłek hojnie wesprzecie bezdomne zwierzaki, dla których będziemy tam kwestować. Niech skarbonka dla bezdomniaków napełni się dobrocią Waszych serc.

Nasze zupy będziemy rozlewać w godz. od 10 do 14.

Cała impreza odbywa się na stoku Dębowca, natomiast nas spotkacie przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego.

Dziękujemy organizatorowi, czyli Klubowi Sportowemu LIVE za zaproszenie.

Jeśli chcielibyście poznać więcej smacznych potraw przygotowywanych w Karczmie Rogata oraz doświadczyć jak miło spędza się tam czas z rodziną lub przyjaciółmi gorąco Wam polecamy odwiedzenie tego miejsca. Powiemy Wam jeszcze, że Karczma Rogata to miejsce, gdzie przychylnie patrzy się na każde zwierzę. Możecie śmiało udać się tutaj w odwiedziny z psem. Ekipa Rogatej dokarmia koty, ptaki i nie przejdzie obojętnie obok potrzebującego zwierzęcia. Takie miejsca lubimy polecać.

 


A tak przy okazji bo już na to powoli czas, chcielibyśmy przypomnieć o tym, że możecie przekazać swój 1 procent dla bezdomniaków będących pod opieką naszej organizacji. Dzięki Wam możemy więcej pomóc potrzebującym zwierzętom.

Leave a Reply