4 października 2019

Są wrażliwi na los zwierząt ludzie w tym mieście. Co jakiś czas utwierdzamy się w tym przekonaniu. Pani Lucyna, która opiekowała się Zuzią po odejściu Jej Pani. Sąsiadka, która wzięła Zuzię do domu tymczasowego żeby nie siedziała sama w mieszkaniu. Dobre osoby, które zainteresowały się Jej losem. Dzwoniły, pytały, rozgłaszały potrzebę znalezienia domu. I stało się. Dzisiaj Zuzia została adoptowana przez młodą, sympatyczną Panią, która z zachwytem przyglądała się nowej lokatorce. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zuzia również natychmiast zaakceptowała nowy dom. Obwąchała wszystkie kąty, poocierała się o meble i nogi domowników, a na koniec wyłożyła się na środku podłogi zadowolona z takiego obrotu sprawy. Chyba mamy kolejne szczęśliwe zakończenie.

30 września 2019

Historia, której doświadczamy kilka razy w roku. Ukochana Pani lub Pan umiera, pozostaje zwierzę. Pies lub kot, które są zdezorientowane, smutne, tęsknią, szukają kochanego opiekuna. Szukają w miseczce codziennego smakołyku, szukają znajomego zapachu. Mijają dni, a Ona lub On nie nadchodzi.

Tak jest i w tym przypadku. Starsza Pani w następstwie długotrwałej choroby odeszła pewnego dnia. Panią zabrali, a w pustym mieszkaniu została Zuzia. Zagubiona i stęskniona. Na naszych oczach kładła się na Jej łóżku żeby znaleźć trochę ciepła Jej ciała. Na próżno. Z lekką obawą, ale daje się dotykać przez innych ludzi. Dobra sąsiadka codziennie do Niej zagląda. Jednak za 2 tygodnie mieszkanie zostanie opróżnione i wydane innym lokatorom. Brat, starszy Pan emeryt ma trzy swoje koty i małe mieszkanie.

Szukamy domu stałego dla Zuzi. Nasze domy tymczasowe nadal są pełne, a schronisko to ostateczność. Kot będzie tam miał dach nad głową, ale przeżyje znów ogromny stres. Chcemy Jej tego oszczędzić za wszelką cenę.

Kotka jest zdrowa, zapewne wysterylizowana, ma ok. 6-7 lat. Przed wydaniem zostanie przebadana przez lekarza i zaczipowana. Potrafi korzystać z kuwety. Jest miłym, zrównoważonym kotem dla spokojnej osoby lubiącej siedzenie w fotelu z kotem na kolanach. Na pewno szukamy domu niewychodzącego.

Kontakt w sprawie adopcji: 514 065 017, e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Będzie nam miło jeśli ktoś chciałby wesprzeć utrzymanie Zuzi do czasu adopcji.

umer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

OP ASC & DD

Leave a Reply