Akcja bezpłatnego czipowania i bony na kastrację zwierząt posiadających właścicieli będą rozdawane 19.10.2019 r.*🙏🙂 Szczegóły w załączonym poście.
*****************************************
Nasi podopieczni od dłuższego czasu są czipowani i rejestrowani w bazie Safe-Animals.

Dopóki schroniska są przepełnione /a wciąż są/, ograniczanie zjawiska bezdomności wśród zwierząt powinno być nadrzędnym celem dla każdej gminy i pro-zwierzęcych organizacji społecznych.

Jak ważne jest czipowanie oraz nie rozmnażanie psów i kotów w sytuacji, gdy nie urodziły się w zarejestrowanych hodowlach, nie będą miały możliwości posiadania kochającego i odpowiedzialnego domu, trafią do schroniska, pozostaną na ulicy, zostaną uśpione /ślepe mioty/ itp., rozumieją osoby od dawna stykające się z pomocą zwierzętom bezdomnym, odpowiedzialni opiekunowie, Ci, którzy mają doświadczenia z zagubionym psem lub kotem.

Czasem przed podjęciem decyzji o wszczepieniu czipa, poddaniu zabiegowi, powstrzymuje brak pieniędzy, wiedzy, krążące mity, łatwość oddania urodzonych do schroniska, prostota w oferowaniu szczeniąt i kociąt przez Fb, przez portale ogłoszeniowe.

Akcja w Bielsku-Białej usuwa chyba tę najczęstszą barierę – finansową.
Możecie za darmo i bez ograniczeń dot. miejsca zamieszkania pobrać bon na bezpłatny czip oraz zabieg.

W bielskim schronisku przebywa ok 100 psów i kilkadziesiąt kotów /liczby zmienne/.
My szukamy nowych opiekunów dla około 70 naszych podopiecznych /liczba zmienna/.

Udostępnijcje nin. informację swoim znajomym, rodzinie, sąsiadom z bloku, ulicy. Ograniczajmy bezdomność, wpływajmy na lepszą świadomość, edukujmy 👍

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=118502756220876&id=118476676223484

Leave a Reply