10 listopada 2018

Dzisiaj Benio trafił do nowego domu. Swoje kocie życie spędzi w towarzystwie sympatycznej, pięknej, długowłosej kotki i rezolutnego chłopca.

Będzie Ci tam dobrze. Tylko w domu tymczasowym zrobiło się nagle cicho i smutno bez Ciebie. Ech życie…

9 listopada 2018

Ostatni dzień w domu tymczasowym. Daj się sobą nacieszyć…

1 listopada 2018

Dobrze mi tu. Dbają o mnie. Noszą na rękach. Podsuwają smakołyki.

28 października 2018

Trudno nie zakochać się w takim kocie. Oj ciężko się będzie rozstać…

25 października 2018

Maluch, którego nazwaliśmy Benio, trafił do jednego z naszych domów tymczasowych. Okazał się cudownym, pełnym życia, sympatycznym i towarzyskim kocurkiem, który na kilka tygodni zawładnął sercami wszystkich domowników.

 

11 października 2018

„6-tygodniowy kocurek szuka domu. Jest oswojony, zdrowy, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Płakał w lesie, ponieważ Jego Mama się gdzieś zagubiła. Za opiekę odwdzięczy się mruczeniem i oddaniem. Kot jest podopiecznym Stowarzyszenia „Dla Braci Mniejszych” z Bielska-Biała. Obowiązuje wypełnienie ankiety, wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.”

Takie ogłoszenie postawiliśmy na popularnym portalu ogłoszeniowym olx. Kilka dni wcześniej otrzymaliśmy dramatyczny telefon spod Andrychowa. Kilkutygodniowy kotek błąka się w sąsiednim lesie i rozpaczliwie płacze. Mieszkanka jednego z okolicznych domów nie mogła udawać, że Go nie widzi i nie słyszy. Zaczęła Go dokarmiać. I taka nawiązała się między nimi znajomość.

Pani postanowiła przekazać malucha w czyjeś ręce. Nasze domy tymczasowe pękają w szwach po wakacyjnym wysypie młodych kotów. Jednak jak odmówić takiej sierocie. Umieściliśmy malucha w zaprzyjaźnionej lecznicy w Andrychowie, został tam odrobaczony i zaszczepiony. Potem czekał tam dwa tygodnie aby nabrać odporności. Gdyby każde schronisko stosowało takie zasady kwarantanny ileż byłoby mniej niepotrzebnych ofiar wśród małych kociąt.

Leave a Reply