24 lipca 2018

Szukaliśmy dla Lusi domu ze ‘złotymi  klamkami” i mamy !!! ;-).Nasza kruszynka pojechała  ( 12.07.2018 r.) do Jawiszowic, gdzie zamieszkała w wyjątkowej Rodzinie Kasi i Jacka. Czekał na Nią domek z ogródkiem i psia rezydentka, roczna Frania.

Dziękujemy też pani Marcie G. z Wadowic, w domu której (tymczasowym), Lusia spędziła ponad 2 tygodnie. Był zatem czas, na spokojne szukanie domu najlepszego z najlepszych 😉

25 czerwca 2018
Prześliczna LUSIA pilnie potrzebuje nowego domu. Błagamy choćby o Dom Tymczasowy …

Ostatni maluszek z Jeleśni najbardziej ze wszystkich naszych podopiecznych szuka nowych opiekunów. To malutka, póki co zaledwie 2 i pół miesięczna suczka.

Będzie małym/średnim pieskiem. Może dorosnąć do max 10 – 12 kg.

Mama jest smukła, wielkości, ubarwienia i figury pinczerka. Córeczka ma proporcjonalną figurę i tym bardzo przypomina swoją psią mamę. Jednak po „tacie” ma dłuższy, kręcony włos co tylko dodaje Jej uroku.

Szukamy dla tego maleństwa choćby domu tymczasowego. Została ostatnia i bardzo szybko skraca się czas, w którym może pozostać w dotychczasowym miejscu.

Psie dziecko jest dobrze wychowane, miłe, łagodne, nie ma braków emocjonalnych /jest cały czas przy matce/. Nie czuje lęku przed człowiekiem, gdyż od maleńkości mieszka z nim w domu. Korzysta z ogrodu gdy jest ciepło, uwielbia zabawy, głaskanie, przytulanie.

Oczywiście myśląc o adopcji nie można zapomnieć o tym, że taki maluch nadal potrzebuje pomocy i pracy nowych opiekunów związanej z nauką czystości. Suczka jest uczona prawidłowych zachowań, ale to wciąż psie dziecko, które się uczy.

Szkody w domu wciąż mogą się zdarzyć – jak zawsze w przypadku adopcji szczeniaka. Siusiu w kącie z zapomnienia, pogryziony bucik czy noga od krzesła – z tym musimy się pogodzić. Tylko nasza wyrozumiałość, cierpliwość i konsekwentna nauka pomogą szczeniaczkowi nabyć prawidłowych zachowań. Wynikiem tej naszej pracy będzie jednak finalnie radość i zadowolenie z dołączenia do rodziny nowego, zwierzęcego członka stada.

Niedawno do cudownych ludzi pojechała na stałe Jej czarna jak węgielek siostrzyczka. W nowym domku otrzymała przepiękne imię LUNA.

Lusia wciąż czeka na swoją szansę.

Marzymy aby i ta ostatnia puchata kuleczka znalazła jak najszybciej swoje najlepsze miejsce na ziemi.

WARUNKI ADOPCJI

Dla dobra zwierząt prosimy o wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, umawiamy się na wizytę i podpisujemy umowę adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji: 502 329 612

e-mail: mniejsi.adopcje@onet.pl

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

OP  BK & ASC & DD

Leave a Reply