1 maja 2019

Wszystkie koty poza Warkotkiem znalazły spokojny i dobry domek.

Warkotek pewnie też niedługo go znajdzie. Możecie poczytać o nim tutaj.
8 września 2018

Warwara trafiła pod naszą opiekę razem z bardzo chorą leonbergerką – Doną. Ich „właściciele” sprzedają dom i postanowili pozbyć się żywego inwentarza… Koteczka była bardzo drobna, wręcz wychudzona, niepokoił nas jednak jej ogromy brzuch. Badanie usg wykazało, że Warwarka była tuż przed rozwiązaniem, sterylizacja nie wchodziła w grę, byłaby zbyt niebezpieczna dla życia i zdrowia kotki.

Kotka trafiła do jednego z naszych domów tymczasowych, tam zachowywała się dziwnie, była bardzo zdenerwowana, wręcz agresywna dlatego też od razu dostała takie warczące imię – Warwara 😉 Po czasie okazało się, że kotka była agresywna, ponieważ zaczęła się akcja porodowa i kotka cierpiała ogromny ból. Szczęśliwie urodziła kocięta i wszystko się ustabilizowało. Warwarka stała się łagodna, uwielbia pieszczoty. Martwi nas jedynie jej stan zdrowia… Mimo najlepszej karmy i opieki kotka jest wciąż chudziutka i bez energii. Badania krwi wykazały ogromną ilość białych krwinek, lekarze podejrzewają, że organizm Warwarki toczy jakaś ukryta infekcja, obecnie jesteśmy na etapie badań i dalszej diagnostyki.

Dla odmiany dzieciaki Warwarki mają się dobrze, mamy pręguski bliźniaki – dziewczynkę Warkotkę i chłopczyka Warkotka, trikolorkę Weronkę i biało-czarnego chłopczyka Wiktora. Maluchy mają 3 miesiące, są duże, dorodne, wychowane na mleku dzielnej mamy, z utęsknieniem czekają by wyruszyć w świat i odnaleźć swoje kochające rodziny na resztę życia. Kotki są zaszczepione, odpchlone i odrobaczone, korzystają z kuwety. Każdy ma inny charakter, każdy jest wyjątkowy. Warkotka jest ciut,ciut bojaźliwa, sprawia wrażenie jakby bała się własnego cienia dlatego czeka na dobrego opiekuna, obrońcę, który uchroni przed złem całego świata i zapewni ciepło i spokój. Warkotek to istny synuś mamusi, krok w krok za nią chodzi i gdyby Warwara nosiła spódnicę, na pewno byłby uczepiony jej rąbka 😉 Weronka to gwiazda, dobrze zdaje sobie sprawę jaka jest ładna, rzuca znudzone spojrzenia czekając na księcia z bajki 🙂 Wiktor jest nieśmiały, myśliciel, gdyby umiał na pewno pisałby wiersze. Niestety Wiktor jak mama jest słabszego zdrowia ale mamy nadzieję, że z tego wyrośnie.

Wyjątkowa rodzinka cała na „W” poleca się do adopcji.

Kontakt w sprawie kociaków:

Irena 512 211 084

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć maluchy i ich dzielną mamę przysłowiową złotówką będziemy ogromnie wdzięczni bo jak wiadomo dzieci to skarbonka! 😉 A Warwarka będzie wymagać prawdopodobnie długotrwałego leczenia 🙁

opis/tytuł wpłaty: RODZINKA W

Numer konta naszej organizacji :

mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :

https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności

Dotpay :

https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT IZ