Kocurek ma dom.

3 lipca 2019

Warkotek to beżowo-szary , pręgowany o pięknych  jasnych oczach kocurek. Ostatnie pozostale jeszcze u nas dziecko dzielnej Warkotki (ze stadka zwierząt, których nie chcieli spadkobiercy). Jesteśmy jego rodzinnym domem. Po wstępnej rezerwie okazuje się bardzo przymilnym, miziastym kotkiem. Żyje w zgodzie z całym kocim stadkiem. Bardzo czeka na swojego własnego Przyjaciela, którego mógłby obdarzyć swoimi względami. U nas jednym z trzynastu i wyraźnie cierpi na niedosyt… Odnajdzie się dobrze w mieszkaniu z osiatkowanym balkonem.  W stosunku do nieznajomych mu osób zachowuje rezerwę /co akurat jest dla kota lepsze i bezpieczniejsze/, ale przekonuje się, gdy wyczuwa dobroć ludzką.

Mamusia Warkotka przyjechała do nas jako dodatek do pięknej, ale dużej suczki. Zwierzęta straciły z dnia na dzień dom, gdyż po śmierci gospodarza rodzina wystawiła majątek do sprzedaży, a koty i psy już tylko przeszkadzały. Wiele rzeczy się przyda, … ale zwierzęta to przecież zawalidrogi.
Suczka oraz mama i siostra naszego kocurka znalazły już swoje nowe domy.
Mamy nadzieję, że także ten, ostatni ocalony bezdomniak znajdzie się pod opieką dobrych ludzi.

Mile widziane, by w nowym domu miał nasz Warkotek jakieś zwierzęce towarzystwo /kot, łagodny pies/. Nie byłoby także dobre aby zostawał przez wiele godzin sam w domu.
Będzie szczęśliwy w towarzystwie człowieka – nie jest samotnikiem, lubi towarzyszyć w ciągu dnia.

Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, posiada książeczkę zdrowia, potrafi korzystać z kuwety. Może zostać adoptowany do mieszkania /nie za małego, gdyż to młody i żywotny kotek/, jednak najchętniej wydamy do domu z ogrodem /spokojna, bezpieczna lokalizacja/.

Warkotek jest opieką Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych.
Procedury, w trosce o podopiecznych oraz adoptujących, wymagają wypełnienia ankiety i podpisania umowy.

Preferujemy także spotkania adopcyjne – będzie nam miło jeśli zaprosicie nas przed adopcją do siebie, abyśmy mogli osobiście poznać przyszłych opiekunów naszego kociaka.

kontakt w sprawie adopcji:

biuro@braciamniejsi.com.pl

tel. 514 065 017

GALERIA ZDJĘĆ

1 maja 2019

Trikolorka Warkotka ma dom. Domu szuka nadal Warkotek.

 
15 kwietnia 2019

Niech Was nie zmylą ich imiona. Warkotka i Warkotek to bardzo przemiłe rodzeństwo.

Warkotka, trikolorka wielkiej urody jest bardzo życzliwa ludziom. Czyha zawsze na głaski i przytulanki gdy tylko człowiek pojawi się w pobliżu. Żyje w zgodzie z innymi kotkami.

Warkotek to miziasty, perłowo czarny, pasiasty kawaler. Podobnie jak kotka jest miłego usposobienia. I podobnie piękny. Uwielbia kolana opiekunki, drapanie, głaskanie, tulenie. Żyje w kocim stadzie przy pełnej akceptacji innych towarzyszy.

Ich mamusią była śliczna, młodziutka, czarna jak antracyt Warwarka.

Kocia mama przyjechała do nas jako dodatek do pięknej, ale dużej suczki.

Obie straciły z dnia na dzień dom. Po śmierci gospodarza rodzina wystawiła majątek do sprzedaży, a koty i psy już tylko przeszkadzały.

Wiele rzeczy się przyda, … ale zwierzęta to przecież zawalidrogi.

Suczka znalazła szybko dom, a Warwarka trafiła do nas. Była w tak wysokiej ciąży, że zaraz po zakwaterowaniu urodziła piękne dwa kocięta.

Dostała takie właśnie imię, gdyż była tak zlękniona sytuacją nagłej utraty domu, że w obawie o życie swoich dzieci głośno warczała, gdy czuła zagrożenie bliską obecnością człowieka. Na szczęście było to przejściowe. Szybko okazało się, że to miła i łagodna koteczka. Z takim dobrym charakterem nie miała problemu ze znalezieniem domu.

Mamy nadzieję, że potomstwo Warwarki podobnie jak ona znajdzie się pod opieką dobrych ludzi.

Przyznajemy  że cieszyłoby nas, gdyby mogły pójść do adopcji razem. Rodzeństwo jest bardzo do siebie przywiązane. Wiele radości sprawia nam przyglądanie się ich zabawom.

Jednak kotki mogą zostać adoptowane także przez dwie rodziny. Najchętniej jednak, by w nowym domu było dla nich jakieś zwierzęce towarzystwo /kot, łagodny pies/ i by nie zostawały przez wiele godzin same. Będą szczęśliwe w towarzystwie człowieka – nie są samotnikami, lękliwymi kotkami.

Warkotki mają niespełna rok – urodziły się u nas 1 maja ub. roku. Wysterylizowane, zaszczepione, zaczipowane, posiadają książeczkę zdrowia, potrafią korzystać z kuwety.

Kotki są pod opieką Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych.

Nasze procedury w trosce o podopiecznych oraz adoptujących wymagają wypełnienia ankiety oraz podpisania umowy.

Preferujemy także spotkania adopcyjne – będzie nam miło jeśli zaprosicie nas przed adopcją do siebie, abyśmy mogli osobiście poznać przyszłych opiekunów naszych kotków.

kontakt w sprawie adopcji:

tel. 730 753 700

e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Opieka nad Łodyżką i wieloma innymi zwierzętami – leczenie, zabiegi, profilaktyka, utrzymanie, to często duże dla nas koszty. Ratujemy je przed bezdomnością, schroniskiem, kalectwem, śmiercią. Będziemy wdzięczni, gdy doceniając nasze starania będziecie wspierać naszych podopiecznych choćby małymi kwotami.

Tylko dzięki Waszej pomocy możemy pomagać większej ilości potrzebujących zwierząt.

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT IZ