14 czerwca 2018

Celestynka znalazła dobry domek. Powodzenia malutka.

31 maja 2018

Celestynka jest zwykłą, nie rzucającą się w oczy kotką. Klasycznie bura, pręgowana, z lekkim rudym odcieniem. Może i tak, ale czy to oznacza, że nie ma szansy na szczęście ? Czy tylko koty z nietypowym umaszczeniem są zauważalne ? Szare myszki mogą mieć wiele uroku. I tak właśnie jest w tym przypadku. Piękna oprawa oczu, biała bródka i równomiernie rozłożone odcienie szarości i czerni na futerku połączone z mądrym spojrzeniem i łagodnym usposobieniem stanowią o urodzie tej kotki. Celestynka jest wyjątkowo spokojnym i przyjaznym kotem, uwielbia zwijać się w kłębek na kolanach, mruczeć, łasić się i „dawać noska” (kto kociarz to wie o czym piszę  :). Czasem lubi sobie „pogadać”. Świetny kot dla lubiących siedzieć w fotelu i czytać ulubioną książkę. Najlepsze lekarstwo na stres i niepogodę.

Kotka jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona, posiada książeczkę zdrowia, zostanie zaczipowana. Toleruje inne koty, mieszkała na wsi w małym stadzie kotów. Może być kotem zarówno wychodzącym jak i domowym. Korzysta bez problemu z kuwety.

WARUNKI ADOPCJI

Dla dobra zwierząt prosimy o wypełnienie ankiety przed adopcyjnej, umawiamy się na wizytę i podpisujemy umowę adopcyjną.

Kontakt w sprawie adopcji

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

DT DD

Leave a Reply