16463367_1311958882180227_5519726835788920645_o

Nie nam, nie na byle jakie potrzeby, nie na konsumpcję czy zbyteczne wydatki ale na ratowanie zwierząt. Tych skrzywdzonych, porzuconych, chorych, bezdomnych, w schroniskach, które same nie potrafią upomnieć się o pomoc. Tych, które są i tych które przyjdą. Poszkodowanych w wypadkach psów i kotów, ofiar znęcania, niezawinionych najgorszego losu, który w swojej bezduszności zgotował im Zły Człowiek.
Pomóżcie nam im pomagać – 1 % nic nie kosztuje. Częstokroć potrafi uratować życie i zdrowie niejednego skrzywdzonego, bezbronnego stworzenia.
Z roku na rok grono osób, które dzięki naszej społecznej pracy stały się szczęśliwymi opiekunami naszych podopiecznych powiększa się.
Aby poprawić los zwierząt i zmniejszyć bezdomność każdego dnia nieprzerwanie od 2009 roku oddajemy społecznie i charytatywnie swój czas, energię, domy, samochody. Nie oczekujemy zapłaty. Robimy to z potrzeby serca.
Zapłacić musimy za lekarstwa, wizyty u weterynarza, zabiegi, karmę, żwirek, materiały do budowy domków zimowych. I właśnie w pokryciu tych kosztów pomaga nam Wasz odpis 1 % podatku.
Dzięki wsparciu Darczyńców oraz osób, które przekazują nam 1 %, przez wiele lat naszej działalności znaleźliśmy nowe domy dla blisko 1000 psów i kotów. Wiele innych otrzymało doraźną pomoc weterynaryjną lub rzeczową – sterylizacje, leczenie, dokarmianie, budy, kojce i inne.
Życzymy sobie jak największej ilości uratowanych zwierzaków oraz udanych adopcji.
Stąd jak co roku prosimy o przekazanie tego 1 % podatku na nasze Stowarzyszenie. Ci, którzy śledzą naszą działalność wiedzą, że wydajemy te pieniądze mądrze, oszczędnie, z dbałością o każdy grosik.
Będziemy wdzięczni jeśli Wasz 1 % przeznaczycie na godny cel pomocy naszym podopiecznym.
Godny ponieważ naszych Braci Mniejszych staramy się traktować z godnością i empatią przynależną istotom żywym i czującym to samo co my.
Psy i koty, które znajdują się w centrum zainteresowania naszego Stowarzyszenia są zwierzętami, które nie tylko żyją obok nas. Przede wszystkim żyją z nami. Dostarczają nam wzruszeń, ciepłych wspomnień, umilają czas, dostarczają rozrywki. Są zawsze szczere, nigdy nie oszukają, nie zawiodą, nie zdradzą. I za to ich szanujemy. Nie odkryją kolejnego pierwiastka, nie będą wynalazcami, ale nas zawsze i bezwzględnie kochają.
Tylko tyle i aż tyle.

zobacz też:

informacja o sposobie wykorzystania środków uzyskanych odpisu 1 procentu