aktualizacja 12.04.2018

Simona zmieniła imię na Zuzia i przeprowadziła się do domu niedaleko Bielska.

Adoptowali ją Państwo, której kotka odeszła niedawno po 17 latach.

W domu zrobiło się pusto i smutno.

Mamy nadzieję, że nasza kotka wypełni tą pustkę.

Powodzenia 🙂

HISTORIA

Wygląda nam jak mix bengala i kota europejskiego. Ma niezwykle duże, piękne, zjawiskowe oczy o hipnotyzującym spojrzeniu. Dziś, już znamy Jej ulubione stanowisko obserwacyjne 🙂 To kolana człowieka. Dopomina się głaskania, czułości, wchodzi w kadr aparatu gdy robimy zdjęcia. Byle tylko być blisko.

Jak taki miły kot mógł się samotnie błąkać ? Jak można takiego nie szukać ? Jak nie tęsknić ?

Jest u nas od niedawna, a przecież się nie da. Nie zauważać, nie zapamiętać i nie przywiązać się od pierwszych chwil, od momentu poznania.

A jednak znalazł się taki co Jej nie chciał …

Ratunku przed narastającym głodem i dużym mrozem, który do nas zimą zawitał szukała przy oddalonym znacznie od centrum miasta dużym hotelu górskim.

Dwie Dobre Dusze pracujące w tym miejscu zauważyły Ją za drzwiami obrotowym, nieco już sfatygowaną włóczęgą. W obawie, że coś się stanie (niestety takie drzwi to duże zagrożenie!) po cichu umieściły ją w bezpiecznym pomieszczeniu (w swoich pokojach).

“Nielegalnego” pobytu kociego gościa hotelowego nie udało się jednak długo ukrywać. Personel zarządzający dowiedziawszy się o całej sprawie nakazał natychmiastowe pozbycie się tego biednego kota.

Kolejny raz miała czekać Ją bezdomność.

Współpracująca z nami od lat karmicielka i osoba zasłużona w pomocy kotom, poprosiła o jakieś wsparcie …

Wolnego miejsca w DT nie mieliśmy 🙁

Cóż jednak robić – oddać do schroniska ? …

Trochę na siłę, niepewni co będzie dokwaterowaliśmy Simonę do zżytego stadka.

Udało się na szczęście 🙂

Jest już po okresie kwarantanny. W tym czasie została wykonana pełna profilaktyka, szczepienie, sterylizacja. Kotka posiada czip, książeczkę wet i jest gotowa do adopcji.

Ma niezwykle miły charakter. Jest grzeczna, piękna, ma zaledwie 2 lata.

Toleruje inne koty i spokojne pieski. Uwielbia kolana, mizianie, czułości, korzysta z wszelkich domowych wygód jak sofa czy łóżko 🙂 Wzorowo załatwia potrzeby, ma apetyt,  jest pozytywnym i radosnym kotem.

Pora najwyższa szukać Jej nowego, stałego domu. Pomóżcie lub adoptujcie – to taki “cukiereczek” wśród naszych adopcyjnych kotów 😉 Mamy nadzieję, że na “TYCH” swoich wybrańców nie będzie długo czekać <3 😉

WARUNKI ADOPCJI

Kotka jest podopieczną Stowarzyszenia „Dla Braci Mniejszych”. Dla jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

kontakt w sprawie adopcji
PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DT IZ

Leave a Reply