Ostatkiem sił dowlókł się na posesję. Nie miał siły iść dalej. Zmęczony, wyczerpany, brudny, zaniedbany, bardzo wychudzony i bardzo głodny. Uznał, że to koniec jego wędrówki. Wszedł na cudzą posesję, położył się i zasnął. Spał długo. Potem okazało się, że trafił do dobrych ludzi. Pani Ewa zawiozła go na przegląd do lekarza i zapewniła mu tymczasowy dom. My przejęliśmy kontynuację opieki medycznej nad wyczerpanym seniorem. Poszerzone badanie krwi wykazało, że Teddy ma silną anemię, mocno sfatygowaną wątrobę.

Najpilniejsze sprawy to jednak duży guz prostaty i bardzo zaniedbany stan zapalny gałki ocznej.  Zdołaliśmy uporać się z kastracją i chorobą prostaty. Teddy zniósł te trudy całkiem dobrze. Teraz pora na chore oko.

Lekarz twierdzi, że trzeba je usunąć, jest nie do uratowania.

Teddy ma za sobą trudny żywot. Szyja wytarta od łańcuchowej obroży, wychudzenie, zadawnione choroby nie leczone. Nikt go nie szukał. Mimo wszystko jest seniorem bardzo dziarskim. Chętnie spaceruje / swoim wolniejszym krokiem/  jest zrównoważony, mało szczekliwy, nie wchodzi w psie zaczepki. Aktualnie waży 10 kg, powinien trochę przytyć.

Teddy bardzo prosi o dom na resztę życia i Człowieka, który mógłby go pokochać. A my bardzo prosimy o pomoc w pokryciu dalszego leczenia naszego seniora. Bez Waszej pomocy nie zdołamy sfinansować następnej koniecznej operacji. Bardzo chcemy dać mu szansę na godną jesień życia.

kontakt w sprawie adopcji: 666 015 714  Barbara

link do zbiórki https://pomagam.pl/teddy_pies

Numer konta naszej organizacji :mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Tytuł wpłaty: na działalność statutową – dla …. (wybrane zwierzę)

Wpłaty przez PayPal :https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych