marzec 2019

Melody ma dom.

1 listopada 2018

Melody to śliczna czarno-brązowa ok. 5 letnia suczka, którą
przejęliśmy ratując jej życie. Mieszkała w gospodarstwie wraz z innymi
psami i kotami. Karmiona resztkami z pizzerii i kośćmi, rzadko miała dostęp do wody. Z tego gospodarstwa udało się nam wysterylizować 4 koty i  jedną suczkę Sonię, która dość szybko znalazła bardzo dobry
dom stały. Natomiast gospodarz przetrzymywał Melody w domu i przypadkiem zauważyliśmy, że jest ona po porodzie, słaniająca się, potrzebująca pomocy. Okazało się, że szczeniaków nie ma.
Prawdopodobnie zawsze likwidowano jej dzieci. Mimo protestów gospodarza udało się nam odebrać psa.

Lekarz stwierdził, że pies jest w złym stanie; wysoka temperatura, stan zapalny gruczołów mlecznych i jeszcze inne niedomagania związane z przebytym porodem i złymi warunkami sanitarnymi oraz ogromnym
stresem związanym ze stratą szczeniąt. Melody została poddana leczeniu, udało się ją uratować dzięki szybkiej pomocy lekarzy.
Chcemy, by to co było złe w jej życiu zatarło się w jej pamięci. Przed nią szansa na nowe życie, oby było szczęśliwe i bezpieczne.

Melody jest wyjątkowo miłą, uroczą i bardzo przyjazną suczką. Nie sprawia żadnych kłopotów. Ktoś, kto ją zaadoptuje zyska wierną przyjaciółkę.

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć finansowo Melody będziemy ogromnie wdzięczni, leczenie suni i pobyt w hoteliku to spory koszt… Prosimy pomóżcie nam pomagać!

opis/tytuł wpłaty: MELODY

Numer konta naszej organizacji :
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal :
https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php
ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

Leave a Reply