Dla Kosmy zabrakło czasu i  serca.

Kosma,  ma około 9 lat, które spędził w kojcu, umieszczonym na uboczu, bez kontaktu z właścicielami. Kojec otoczony krzewami , które ukrywały przed światem tragedię samotnego psa.

Stara buda wtopiona w błoto, w miej mokry siennik towarzyszyły mu w niedoli. Obok budy stał garnek z zamarzniętą wodą, miski z jedzeniem nigdy nie widziałyśmy. Kosma nie był wypuszczany na ogromny ogród, nie znał spacerów, ani czułości właścicieli. Nocami rozpaczliwie płakał i zawodził. Ten płacz niósł się nocą jak żałosna skarga. W końcu przyszła pomoc, w lecznicy okazało się, że jego zdrowie  jest zagrożone. Nowotwór umiejscowił się przy odbycie, oraz zaatakował jądra. Kosma szczęśliwie przeżył operację, jest bardzo wychudzony, zaniedbywany latami, nie pielęgnowany, a ma takie piękne kędzierzawe futerko i kosmatą, urokliwą mordkę. Jest psem nad wyraz łagodnym i dobrotliwym, nie stwarza absolutnie żadnych problemów, zatem gotowy jest do adopcji. Obecnie przebywa w hoteliku.

My natomiast zwracamy się do ludzi, którym los  Kosmy nie jest obojętny o pomoc w opłaceniu jego operacji oraz pobytu w hotelu. Sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów. Na tę chwilę zalegamy z opłatami 2100 zł.

 Wpłaty prosimy kierować na nasze konto z dopiskiem- dla Kosmy.

W sprawie adopcji – tel. 666 015 714 Barbara

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych