Zuzia i Zenek to dwa koty bliźniaki, które mieszkały ponad rok „pod chmurką”. Zaopiekowała się Nimi dobra Pani Agnieszka. To nie pierwsze uratowane przez Nią koty. Oswoiła, zaopiekowała, zaprowadziła do lekarza.

Obecnie oba koty są po sterylizacji, są odrobaczone, zaszczepione, testy FELV/FIV ujemne, posiadają książeczki zdrowia, potrafią korzystać z kuwety. Oba miały problemy z zębami, część popsutych została usunięta. Nie przeszkadza im to w normalnym jedzeniu. Oczywiście raz do roku trzeba robić kontrolę.

Zuzia i Zenek mają niecałe 2 lata. Obecnie mieszkają w garażu Pani Agnieszki. W domu mieszkają dwa inne koty, które ich nie tolerują. Kotki nie mają obecnie ochoty wychodzić na dwór. Wolą ciepły garaż zamiast zimnego podwórka. Gdy samochód wyjeżdża popatrzą, otrząsną się i chowają na swoje legowiska. Pomimo tego że wychowały się w ogrodzie nie muszą wychodzić żeby być szczęśliwe. Mają siebie. I będą miał kogoś z Was. Wystarczy. Oraz ewentualnie osiatkowany balkon lub taras.

Szukamy serdecznego domu, który Je przygarnie. Nie wyobrażamy sobie aby je rozdzielać. Są bardzo do siebie przywiązane co widać na zdjęciach. Jednak doświadczenie podpowiada nam że dwa koty lepiej się chowają. Nie broją, mają towarzystwo w przypadku naszego wyjścia z domu. Same pozytywy.

kontakt w sprawie adopcji:

Darek tel. 514065017

email: biuro@braciamniejsi.com.pl