14 listopada 2023

Nala ma dom.

5 listopada 2023

Nala przebywa obecnie w Kociej Kawiarni w BB przy ul. Krakowskiej 19.

14 października 2023

Timon i Simba mają dom.

Nala czeka na swój domek w domu tymczasowym Ósme Niebo przy ul. Górskiej 36 w Bielsku-Białej.

Kontakt w sprawie adopcji: 514 065 017.

28 września 2023

Timon i Simba przebywają obecnie w Kociej Kawiarni w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 19, gdzie wypatrują swojego nowego domku.

24 września 2023

Trzy cudnej urody koty. Mama Nala i synowie Timon i Simba. Wszystkie długowłose, każde z innym umaszczeniem, ale każdy piękny i jedyny w swoim rodzaju.

Nala ma około półtora roku, od początku była przesympatyczną kotką, łagodną i wyrozumiałą zarówno dla ludzi jak i dla swych rozbrykanych synów. Jakiś czas jeszcze u nas w domu tymczasowym ich karmiła. I dobrze , dzięki temu są okazami zdrowia i rosną jak na drożdżach. Ponadto między całą trójką jest ogromna więź. Nadal lubią się przytulać , wylizują się , bawią razem. Zgrane trio. Będzie ciężko Je rozdzielić , ale takie życie. Niełatwo adoptować trzy koty razem. Mama Nala czasem jest zirytowana gdy chłopcy Jej się narzucają , nawet przy misce i przy kuwecie. Chciałaby już trochę spokoju.

Wszystkie koty są odrobaczone, zaczipowane, mają negatywne testy FELV/FIV oraz książeczki zdrowia. Nie są wybredne przy miseczce, raczej trzeba kontrolować Ich nadmierny apetyt. Bardzo ładnie korzystają z kuwety, raczej preferują żwirek bentonitowy.

Mamusia Nala będzie w najbliższych dniach wysterylizowana i zaszczepiona. Jej synowie są jeszcze trochę za młodzi na zabieg. Mają około 5 miesięcy.

Osoby zainteresowane adopcją kotów prosimy o kontakt. Dla dobra zwierząt umawiamy się na wizytę adopcyjną i spisujemy umowę.

e-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

tel. 514 065 017