Do adopcji pozostały już tylko dwa kotki : Ciapek (kocurek) i Mercedes (kotka). Szukamy wyłącznie wspólnego domu dla kociąt (adopcja obu).
To są cudowne i bardzo przytulające się koty. Śpią z opiekunami, są kontaktowe, towarzyskie, czyste, pachnące, pięciomiesięczne już aktualnie. Mieszkają w domu niewychodzącym i znakomicie odnajdą się w podobnych warunkach.
Ciapuś ze względu na dojrzałość został aktualnie wykastrowany. Mercedes musi jeszcze troszkę poczekać na zabieg.
Kociaki weterynaryjnie są gotowe do adopcji – zdrowe, po szczepieniach i wszystkim co potrzebne.

Mieszkają w domu, korzystają z drapaka, śpią na fotelach, w łóżku, w legowiskach. Chcielibyśmy by w nowym domu miały nie gorsze warunki i sposób traktowania. To słodkie maluszki lgnące do człowieka. Zależy nam by u nowych opiekunów znalazły miłość, właściwą opiekę, bezpieczeństwo i mieszkały w domu jak członkowie rodziny.

Zasady adopcji (standardowa procedura Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych): wypełnienie ankiety, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy.

Preferowane są domy niewychodzące i mieszkania z osiatkowanym balkonem i oknami. Domy z możliwością wychodzenia kota do ogrodu – tylko jeśli okolica jest naprawdę bezpieczna dla kota i będzie on wychodził (jak dorośnie) pod kontrolą opiekunów.

*
Historia
*
Mama Ogrodniczka tym razem (w tym roku) staranniej i rozsądniej wybrała ogród. Gdy w ub. roku okociła się na terenie innej posesji Ewie udało się (prawie wprost z ulicy) uratować jedynie dwójkę Jej kociąt.
Tej wiosny Mama O. nie popełniła już błędu. Wyszukała ogród bezpieczny, taki z cieniem i słońcem, z miejscem do zabaw dla dzieci, najlepiej bez biegających psów i znacznej ilości domowych kotów… No i najważniejsze – by był tam człowiek: ofiarny, przyjazny, znający się na karmieniu kota, na opiece, na leczeniu, głaskający i usłużny, a kiedy trzeba zapewniający święty spokój.
I tak to właśnie Ewie powiększyła się niespodziewanie liczba kotów do wykarmienia i wydania w sprawdzone ręce o całe +6 !
Ogrodniczka stróżuje w ogrodzie lepiej niż niejeden pies, codziennie prezentuje swojemu Państwu zdobycz w postaci niemiłego szkodnika-gryzonia, który dzieciom służy jednocześnie w celach edukacyjno-zabawowych…
Jako że Panna O. już bardzo wkupiła się w łaski (i tak dobrze tutaj się czuje) po odkarmieniu kociąt i zabiegu sterylizacji zostanie tu już na zawsze i będzie Pańskim domowo-ogrodowym kotem.
Kocięta Iglaczki mają aktualnie około 12 tygodni.
Maluszki są po: dwukrotnym odrobaczeniu, odpchleniu, szczepieniu, z książeczkami wet., z czip-em.
Są zdrowe, oswojone, wykarmione przez kocią mamę, nauczone spożywać gotową karmę puszkową, potrafią korzystać z kuwety.

Kontakt w sprawie adopcji:

biuro@braciamniejsi.com.pl

tel .730 753 700