W Święto Niepodległości nasza Fajne też miała swoje święto. Znalazła dobry dom z ogrodem i towarzystwem innej kotki.

Powodzenia 🙂

HISTORIA

Jest niezwykłym przytulakiem, mruczadłem kocim jakich mało. Wciska się do łóżka, na kolana, rozmawia z nami. Piękna, wybitnie sprytna, skoczna i inteligentna, bardzo towarzyska i „układająca” sobie domowników pod swoje dyktando 😉

STAN ZDROWIA

Ma 2 latka, jest więc jeszcze młodą koteczką. Została odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, jest wysterylizowana, posiada czip, test białaczkowy negatywny /Felv -/. FAJNE jest wybredna, byle czego nie zje – kiepska karma puszkowa albo sucha w nowym domu nie wchodzi w grę. Je w większości mięso, najlepiej gotowane lub surowe. Przyszły opiekun musi zakceptować jej przyzwyczajenia. Błąkała się w centrum Bielska ok 2 tygodnie, w DT dobiega jej 7 tydzień. Przybiera na wadze /3,3 kg/ ale mimo to jest jeszcze cieniutka w pasie, jak niteczka. FAJNE to kotka, która szuka kontaktu z człowiekiem, jest łagodna, jak widać wyjątkowo przepięknie umaszczona.

SZCZEGÓŁY ADOPCJI

Wydamy kotkę wyłącznie do dobrych warunków. Do ludzi, którzy są prawdziwie zakochani w kotach i na wiele przyszłych lat, przyjmą ją pod swoją opiekę i ciepło domowe, na prawach najsłodszego członka rodziny. Kierujemy się wyłącznie dobrem kota więc zastrzegamy sobie prawo wyboru przyszłego opiekuna. Wymagana jest wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy. Preferowany dla kotki : dom z ogrodem (wychodzący) lub mieszkanie – koniecznie z osiatkowanym balkonem, oknami.

************************ kontakt w sprawie adopcji ************************

Opieka wirtualna

Fajne nie ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby wspierać naszych podopiecznych, do czasu aż znajdziemy dla nich nowych, stałych, kochających opiekunów, zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl . Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy.

Prośba

Prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów utrzymania podopiecznych zwierząt, leczenia, szczepienia, kastracji, sterylizacji.

Pomóżcie nam pomagać, abyśmy mogli dalej działać !

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

wsparcie w systemie PayPal:

Galeria zdjęć

 

DT DD