26 października 2017

Była u mnie niedługo na tzw. „tymczasie” (czyli w domu tymczasowym), ale już zdążyłem się do Niej przywiązać. To są pewne minusy tej służby bezdomnym kotom. Opiekujesz się Nimi, rodzi się więź i nagle musisz Je oddać. Takie życie. Jedyna pociecha to przekonanie, że oddajemy w dobre ręce.

Powodzenia malutka 🙂

wrzesień 2017

Biała Dama przeniosła się do naszego domu tymczasowego w Bielsku-Białej. Jest cudowną, spokojną, przyjazną dla ludzi kotką. Będzie wspaniałym towarzyszem życia i najlepszym lekarstwem na stres.

HISTORIA

31 sierpnia 2017

Gdzieś tam niedaleko Bielska-Białej w dużej miejscowości przy ludzkiej siedzibie okociła się kotka. Rzecz dla niektórych bez znaczenia, dla niektórych kłopot, dla nielicznych szczęście. Dla nas motywacja do działania. Telefon, rozmowa, wizyta. I kotka w naszych rękach. Taka jak wiele innych samotna matka. Ludzie nawet dokarmiali, nie przeganiali, ale maluchy rosły i ludzie zaczęli się niepokoić co dalej. Co było robić? Uzgodniliśmy, że odczekamy do czasu aż maluchy zaczną same jeść i wtedy zabraliśmy całą kocią rodzinę. Nie było łatwo załatwić wizytę u weterynarza na koszt gminy. Ale zdeterminowany człowiek potrafi wiele 🙂 Koty trafiły do sympatycznej Pani Doktor z Cieszyna, a potem do kociarni Fundacji „Lepszy Świat”, gdzie przebywają do teraz. Bardzo im dziękujemy za pomoc. Tak powinno być wszędzie. Łączyć nas powinno dobro zwierząt. Jeden maluch nie przeżył, drugi znalazł dom.

Pozostała Biała Dama.

STAN ZDROWIA

Kotka jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

2 3 4 5 6 7 10 11 13 14 15 16 17

1 8 9 12

DT DD