16 grudnia 2023

Nasze kolorowe stoisko czeka na wszystkich miłośników zwierząt. Zapraszamy.

15 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy na charytatywne stoisko świąteczne Dla Braci Mniejszych w Gemini Park Bielsko-Biała podczas XI PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH .

Kiedy?

W SOBOTĘ 16 GRUDNIA, W GODZINACH OD 12:00 DO 18:00

Wesprzyjcie na święta potrzebujące zwierzęta ❤️🌲W okresie zimowym jest znacznie trudniej o wpłaty darowizn niż wiosną czy latem. Nieraz zdarzają się chwile, że utrzymanie wszystkich podopiecznych i zapewnienie środków na stałe leczenie jest zagrożone 😔.

Na stoisku świątecznym zaprezentujemy większość z przygotowanych wianków oraz kompozycji – stroiki, aniołki – zawieszki na choinkę. Jeśli chcecie je obejrzeć wejdźcie na wydarzenie Bazar charytatywny Dla Braci Mniejszych „Świątek, piątek czy niedziela, do Świąt będą rękodzieła”

Oprócz tego będą ręcznie wypiekane pierniczki, naturalne i również ręcznie wykonane ciasteczka z mięskiem dla psów, kocie zabawki – myszki z Ale Cuda – ręcznie robione rzeczy piękne, i zobaczymy co jeszcze uda się zabrać 😊

Szukajcie stoiska 🐾❤️

Cokolwiek kupicie jak i każda darowizna do skarbonki będą przeznaczone na leczenie i utrzymanie zwierząt bezdomnych, na przyjęcia nowych.

Mamy terminal- można będzie elektronicznie wpłacić darowizny, datki.

Mam nadzieję, że z częścią Was będziemy mogli się zobaczyć 😊