Zuzia ma zjawiskowe umaszczenie trikolor i piękne bursztynowe oczy w kształcie migdałów. Jest młodziutka – około 6 mies. Ma książeczkę, czip, komplet szczepień, odrobaczenie, jest zdrowa, nigdy nie chorowała, testy felv/fiv ujemne, jest świeżo po kastracji

Została uratowana z bardzo złych warunków, z miejsca, gdzie żywiono ją odpadkami, resztkami nieświeżego jedzenia. To było okropne śmietnisko, gdzie koty ginęły. Z całego miotu przeżyła i uchowała się tylko Ona. Z okresu bezdomności i głodu Zuzia ma kilka zagojonych ran na brzuszku…
Pies, jakiś drapieżnik, sidła człowieka lub po prostu ostre narzędzia, szkło, którego tam nie brakowało. Nie wstawiamy celowo zdjęć okolicy i warunków. Tam bywają i żyją ludzie. Nie chcemy narażać osoby, która pomogła stamtąd wyrwać kilka kotów. Musicie nam uwierzyć, że to trochę piekło kocie było… 😪

Szukamy domu dla tej wdzięcznej kotki.
Koniecznie z drugim kotem (może być więcej), ale bez psa.
Zuzia ma bardzo silny lęk przed psami.

Nie jest to też kotka do domu z małymi dziećmi. Nie otworzy się w hałaśliwym i rozbieganym miejscu, gdzie wszystko dzieje się szybko i codziennie dużo.

Uwielbia drapak, zabawy wędką, delikatne głaskanie, śpi na kołdrze. Kładzie się blisko, jeśli czuje potrzebę, ale do niczego Jej nie zmuszamy.
Nie lubi noszenia na rękach.
Czasem koty po prostu nie czują z tego przyjemności.

Kotka szuka domu niewychodzącego, z min. osiatkowanym jedynym oknem, zabezpieczonym balkonem (jeśli jest w mieszkaniu).
Minimum formalności adopcyjnych to wypełnienie ankiety adopcyjnej i odwiedziny u przyszłej rodziny adopcyjnej. Oczywiście odwiedziny i poznanie Zuzi jest też przed adopcją oczekiwane.
Chcemy tym potwierdzić, że spełnimy Wasze oczekiwania związane z adopcją kotki a Wy utwierdzicie nas, że Wasz dom jest dla niej najlepszy.
Na koniec formalnie podpiszemy umowę i przekażemy kota. Rodzina adopcyjna otrzyma książeczkę i wyprawkę.

Prosimy udostępniajcie Zuzię, jeśli nie możecie adoptować. Na swoim profilu, w grupach kociarzy.
Zuzia przebywa w DT w Wadowicach. Szukamy domu głównie na terenie Bielska-Białej, Wadowic, pomiędzy tymi miastami, lub w bliskiej odległości.

Tel. 730753700
E-mail: biuro@braciamniejsi.com.pl