Brewka to wielkiej urody tricolorka. W miejscu gdzie się pojawiła, była przepędzana przez inne koty. Wystraszona, zabiedzona koteczka nie miała czasu na przeżycie zimy. To działo się na wsi.

Trzeba było zabrać maleństwo do naszych, już pękających w szwach Domów Tymczasowych. Po przejściu rutynowych, coraz bardziej kosztownych badań i wyleczeniu uciążliwego świerzbowca, koteczka miała czas na zaaklimatyzowanie się w naszych, spokojnych pokojach.

Wprowadziła duże ożywienie w naszym stadku. Żyje w zgodzie z pobratymcami, naturę ma jednak delikatną. Do zażyłości z człowiekiem dochodzi u niej pomału i nie jest kotkiem wylewnym, a na pewno nie natarczywym. Niewykluczone jednak, że gdy będzie towarzyszyła swojemu człowiekowi na co dzień, okaże się przymilna i łaskawa. Piękna i zabawna Brewka poleca się do adopcji. Może zdarzy się jakiś CUD…

Jak wszystkie nasze kotki ma książeczkę wet. oraz czip. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, zdrowa, korzysta z kuwety, nie wychodzi na zewnątrz (nasze koty wychodzą do woliery ogrodowej).

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane adopcją : 730 753 700, bracia@mniejsi.pl

I jeszcze bardzo prosimy o wsparcie w pokryciu kosztów przeglądu weterynaryjnego, leczenia i żywienia naszej ślicznotki. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest dla nas olbrzymim wsparciem i umożliwia dalszą pracę na rzecz bezdomnych zwierząt. Stałe zlecenia, nawet niewielkie kwoty ale regularnie przekazywane pozwalają nam na dalszą pomoc.

Numer konta naszej organizacji :

mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Tytuł wpłaty: na działalność statutową – Dla Brewki i całej reszty

Wpłaty przez PayPal :

https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay :

https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.mniejsi.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych