Nieocenioną pomocą są dla nas dobrowolne datki ludzi o wielkich sercach i dobrej woli, którzy mają możliwości finansowe i którym los bezdomnych, poszkodowanych zwierząt nie jest obojętny.
Dla nas liczy się każda złotówka. Jeśli uważasz, że nasza działalność jest potrzebna, masz możliwości finansowe, a jednocześnie chciałbyś przyczynić się do szerzenia idei niesienia pomocy bezdomnym zwierzętom, zwracamy się do Ciebie z uprzejmą prośbą o chociażby najmniejsze wsparcie, które zapewni naszym podopiecznym lepsze życie.
 
Założenie stałego zlecenia przelewu na kwotę nawet 10 lub 20 zł nie wymaga dużo wysiłku. Można je utworzyć za pomocą bankowości elektronicznej.
 
Tak to wygląda w praktyce:


Nawet taka kwota pomnożona przez kilkadziesiąt osób dobrej woli pozwoli na uratowanie kolejnych pokrzywdzonych lub bezdomnych zwierząt przed chorobami lub śmiercią i znalezienie im tego co najcenniejsze – bezpiecznego domu.
Dla przykładu podamy, że odrobaczenie kota kosztuje ok. 10 zł, odpchlenie ok. 10 zł, szczepienia od 35 do 55 zł, czipowanie 30 zł. Zabieg sterylizacji od 100 do 180 zł.
W przypadku psa powyższe kwoty trzeba pomnożyć co najmniej przez 2.
Przygotowanie zdrowego kota do adopcji kosztuje zatem ok. 300 zł.
Wydatki na ten cel dla psa to ok. 500-600 zł (kwoty zależne od wielkości psa).
 Dla zobrazowania naszej działalności przedstawiamy kilka przykładów w jakim stanie trafiają do nas zwierzęta, a w jakim odchodzą do nowych domów.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkich potrzebujących zwierząt nie da się uratować.  Nie każdemu zwierzęciu można pomóc, ale nie oznacza to, że nie warto podejmować działań w tym kierunku.  Wierzymy, że każdy spróbuje nam pomagać, zarówno wspierając działalność naszego Stowarzyszenia finansowo oraz rzeczowo, jak również poprzez akcje informacyjne w swoim środowisku.
 
Na co zostaną przekazane środki pochodzące z darowizn ?
 Leczenie i rehabilitacja naszych psów i kotów oprócz ciężkiej pracy naszych wolontariuszy wymaga często olbrzymich nakładów finansowych. Koszty niezbędnych lekarstw, zabiegów, diagnostyki i hospitalizacji są ogromne. Zwierzęta, które do nas trafiają w wielu przypadkach mają skomplikowane urazy wymagające interwencji chirurgicznej. Naszym marzeniem jest stworzenie azylu z prawdziwego zdarzenia, który zapewni zwierzakom dojście do pełni sił w środowisku jak najbardziej zbliżonym do domowego, na które w pełni zasługuje każda ratowana przez nas istota. Każde najmniejsze wsparcie jest dla nas, a przede wszystkim dla naszych podopiecznych niezwykle cenne.
 
Aby założyć stałe zlecenie potrzebujesz następujących danych:
 
Odbiorca wpłaty:
Stowarzyszenie Humanitarno – Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych” 
 Nr konta:
mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220
 tytuł wpłaty:
na działalność statutową