aktualizacja grudzień 2017

Nadszedł szczęśliwy dzień dla Nero. Para młodych ludzi wypatrzyła ich na naszej stronie. Serce zabiło żywiej i …. po spełnieniu kilku formalności maluszek trafił do nowego domu.

Powodzenia Nero 🙂

HISTORIA

Świat jest ciekawy, pełen ruchomych i kolorowych zabawek, zajmujących zapachów, miłych ludzi i przyjaznych zwierząt. Ale nie zawsze tak to wygląda. Z perspektywy kilkutygodniowego kota, który zgubił się swojej mamie świat jest groźny, nieprzyjazny, wręcz śmiertelnie niebezpieczny. Tak małe zwierzątko nie poradzi sobie samodzielnie. Życzliwa dusza przyniosła Ją do zaprzyjaźnionej z nami Pani Doktor. Kotka miała na sobie całe stado kleszczy 🙁 Długo trwało ich usunięcie. Cóż było robić, pomimo przekocenia (wyraz analogiczny do przeludnienia) naszych domów tymczasowych zaopiekowaliśmy się maleństwem. Tak mały kot bez mamy jest dodatkowo narażony na śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony chorób zakaźnych, głównie kociego kataru i panleukopenii. Dlatego umieściliśmy malutką w DT u Pani Marii, gdzie przebywają tylko dorosłe, zaszczepione i niewychodzące koty.

STAN ZDROWIA

Wczoraj została interwencyjnie zaszczepiona. Nero, bo tak nazwała Ją Pani Maria, jest zdrowa, apetyt ma za dwóch. W przeciągu najbliższych miesięcy zostanie odrobaczona i zaszczepiona.

Nero bardzo lubi przebywać na rękach. Jest ruchliwa, towarzyska, żywa i głośno domaga się uwagi i pełnej miski. Czyli standard u takich maluchów 🙂

W grudniu będzie gotowa do adopcji.

WARUNKI ADOPCJI

Zainteresowanych przygarnięciem Nero prosimy o kontakt:

 biuro@braciamniejsi.com.pl

tel. 730 753 700

Dla dobra zwierzęcia obowiązuje wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, wizyta naszych wolontariuszy oraz podpisanie umowy.

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

Mała_itd Mała_itd-2 Mała_itd-3 Mała_itd-4 Mała_itd-5 Mała_itd-6 Mała_itd-7 Mała_itd-8 Mała_itd-9 Mała_itd-10 Mała_itd-11 Mała_itd-12 Mała_itd-13 Mała_itd-14 Mała_itd-15 Mała_itd-16 Mała_itd-17 Mała_itd-18 Mała_itd-21 Mała_itd-22 Mała_itd-23 Mała_itd-24 Mała_itd-25 Mała_itd-26 Mała_itd-27 Mała_itd-28 Mała_itd-29 Mała_itd-30

DT MM

OP DD