zbliżenie miny

Krótka fotorelacja z imprezy:

 Tak jak zapowiadaliśmy, na zaproszenie Związku Kynologicznego  w Polsce ,Oddział w Bielsku-Białej , mogliśmy uczestniczyć w 39 Beskidzkiej  Wystawie Psów Rasowych i zaprezentować działania  Stowarzyszenia na  stoisku  informacyjno -edukacyjnym. Przewodnim tematem  było hasło; Stop  pseudo – hodowlom !Żałujemy że deszczowa pogodna odstraszyła nieco zwiedzających .Związkowi Kynologicznemu Oddz.B-B,  ogromnie dziękujemy.

39 Beskidzka Wystawa Psów Rasowych 

30 czerwca 2013 r.

Stadion Klubu Sportowego „KUŹNIA”

w Ustroniu przy ul. Sportowej 5

 

Organizatorem jest  Związek Kynologiczny w Polsce

Oddział w Bielsku-Białej

ul. Sobieskiego 132

43-300 Bielsko-Biała

skr. poczt. 418

tel./fax 33 812 63 89

 

 www.zkwpbielsko.pl

w programie międzyinnymi:

Młody Prezenterdzieci i młodzież w wieku 9 – 18 lat zapraszamy do wzięcia udziału w tym konkursie. Regulamin Konkursu Młody Prezenter umieszczony jest na stronie internetowej Zarządu Głównego
w zakładce Regulaminy.

 

Najpiękniejszy Pies Podbeskidzia – pies, którego właściciel chce zgłosić go do tej konkurencji musi być zarejestrowany w Oddziale bielskim Związku Kynologicznego oraz być zgłoszonym na wystawę. Właściciel zobowiązany jest dołączyć do zgłoszenia kopie kart ocen z poprzedniego sezonu wystawowego psa, gdzie na poszczególnych wystawach pies wygrał klasę (od klasy młodzieży włącznie) w której był wystawiany, otrzymał wniosek CWC lub Zwycięstwo Młodzieży, mile widziane wnioski CACIB, BOB czy miejsca lokatowe w grupie FCI. Karty ocen z co najmniej kilku wystaw powinny być dołączone w postaci plików ze skanera lub aparatu cyfrowego, do formularza zgłoszeniowego.

 IMG_0967_at_20120427-122511

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie, ponieważ tam będziemy. Przy stoisku Stowarzyszenia chcemy opowiedzieć o naszej pracy wolontariusza, o potrzebie pomocy zwierzętom, szczególnie tym krzywdzonym przez człowieka, o sposobach poszukiwania domów stałych dla „podopiecznych” itp. Będziemy dysponować materiałami edukacyjnymi, ale najbardziej liczymy na bezpośredni kontakt z miłośnikami zwierząt.
Decyzją Burmistrza Miasta Ustroń, znak SOiZK.5311.6.2013 z dnia 27.05.2013r Stowarzyszenie otrzymało zezwolenie na przeprowadzenie podczas Wystawy zbiórki publicznej za pomocą dwóch puszek kwestowych. Zebrane ofiary pieniężne będą przeznaczone na potrzeby zwierząt, szczególnie leczenie.
Liczymy na obecność  Miłośników zwierząt oraz wsparcie pieniężne naszych działań na rzecz zwierząt.