wozeczek

DZIĘKUJEMY!!

 

W imieniu Stowarzyszenia i naszych Braci Mniejszych z całego serca dziękujemy za wsparcie finansowe Spółce KMC-SERVICES z Krakowa( ul. Balicka 56 ), która 28 grudnia 2012 roku przekazała na nasze konto sumę 4.000 zł. Dzięki tej pomocy mogliśmy częściowo spłacić zadłużenie w dwóch lecznicach weterynaryjnych.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy również do firmy E. LOGISTICS z Krakowa        ( ul. Opolska 65 ) za pomoc materialną i przekazanie 31 grudnia 2012 roku na rzecz Stowarzyszenia  1.500 zł. Całą tę kwotę przeznaczyliśmy również na leczenie naszych podopiecznych.

 

Grudzień 2012 roku okazał się dla nas miesiącem pełnym niespodzianek sprawiających ogromną radość!!! Dzięki wpłatom mogliśmy częściowo uregulować nasze zadłużenie w lecznicach i podjąć się kolejnych wyzwań ratujących zdrowie i życie naszych Mniejszych Braci. To wielka pomoc i wsparcie, za które jeszcze raz z całego serca dziękujemy!!! Takie gesty sprawiają, że chce się żyć i działać, mimo wielu przeciwności! Dzięki nim powraca wiara w dobro i bezinteresowną miłość ludzi. Taka pomoc sprawia, że nie czujemy się osamotnieni w naszych działaniach na rzecz bezbronnych, chorych zwierząt.

 

Dziękujemy także SAMORZĄDOWI UCZNIOWSKIEMU Szkoły Podstawowej nr 10 w SOSNOWCU za przekazanie na nasze konto w dniu 17 grudnia 2012 kwoty 423,00 zł.

Szczególne wyrazy uznania dla Pani Bożeny Bielskiej, inicjatorki akcji „Mój przyjaciel jest inwalidą”. Bohaterem spotkania był niepełnosprawny psiaczek na wózeczku „Leon-Luzik”.
( Na co dzień „domownik” i członek rodziny pani Bożeny, ale i nasz podopieczny. )

Historia tego kalekiego pieska poruszyła małe serduszka, a zebrane przez dzieci pieniądze Samorząd Uczniowski przekazał na konto Naszego Stowarzyszenia. Pomogą w leczeniu naszych chorych podopiecznych; piesków i kotków.

To była piękna lekcja wrażliwości, empatii i akceptacji.

http://www.sp10.vot.pl/web_documents/luzik.html

Wszystkim Dzieciom i Gronu Pedagogicznemu Szkoły Podstawowej nr 10 w Sosnowcu ogromnie dziękujemy!!!

 Dyplomik Kociaki_I