OLYMPUS DIGITAL CAMERA

AKTUALNOŚCI

styczeń 2017 Nareszcie Pan Sadza ma dom. Będziemy za Tobą tęsknić, ale cieszymy się, że znalazłeś przyjaciela 🙂

Od stycznia 2017 Sadza będzie miał Opiekunkę Wirtualną, która zadeklarowała wpłatę 30 zł co miesiąc na Jego utrzymanie.

Sadza dziękuje mruczeniem 🙂

Szczegóły adopcji

SADZA jest przepiękny !!! Czarny, zielonooki kocurek, ogromny, postawny, o nie nagannej figurze i niezwykłym, przemiłym charakterze. Wyjątkowy okaz kota !!!

Ma prawdopodobnie około 2 lata, jest wykastrowany, domowy, towarzyski, szukający kontaktu z człowiekiem, lubiący głaskanie. Pod naszą opieką jest na razie zaledwie od kilku dni ale wcześniejsze obserwacje w lecznicy wet. wskazują, że kocurek będzie bardzo miłym towarzyszem człowieka. Wydaje się, że nie ma uprzedzeń do innych zwierząt i zaakceptuje w nowym domu stałym kocie towarzystwo /to informacje z dotychczasowych obserwacji w lecznicy/.

Oczywiście jeszcze potwierdzimy nasze przypuszczenia – podczas jego dalszego pobytu w naszym Domu Tymczasowym. Niestety, nie wiemy jak reaguje na psiaki. Gdyby to było jednak potrzebne, możemy się zastanowić nad wykonaniem próbnego spotkania z łagodnym psem, by piękny SADZA mógł ewentualnie trafić do rodziny, w której mieszka akceptujący koty, miły psiak.

Wskazany byłby dla tego postawnego, sporych rozmiarów kocurka jednak dom z ogrodem – niewychodzący lub wychodzący  /w bezpiecznej okolicy/, gdyż dotąd żył już jakiś czas jednak na zewnątrz …). Jeśli miałoby to być mieszkanie, to koniecznie większe i bezwzględnie – z osiatkowanym balkonem i zabezpieczeniami okien. Dla dobra naszego kociaka oraz przyszłych opiekunów obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji :

tel. 886 231 520 , mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Historia

SADZA, swoje kocie dzieciństwo, z całą pewnością spędził w domu /mieszkaniu/ człowieka lub żył przy domu, w bardzo bliskich relacjach z ludźmi. Jest przyzwyczajony do opieki, głaskania, domaga się zainteresowania, mruczy, przytula się, szuka towarzystwa.
Być może z chwilą gdy dorósł, zaczął sprawiać problemy ? Brak kastracji a co za tym idzie – znaczenie terenu … ? Może żywiołowy charakter ? Nieodpowiedzialność i traktowanie zwierzęcia jak zabawki, która się zmieniła, spowszedniała, zużyła … ? Trudno teraz do tego dojść – historii nie znamy, niewiele o tym wiemy. …
Od jakiegoś czasu bezdomnego kocurka dokarmiała karmicielka. Był łagodny i miły, czym wyróżniał się znacząco ze stada bezdomnych, wolno żyjących kotów. Poznaliśmy Sadzę, gdy jego opiekunka społeczna pozostawiła go w lecznicy na kastrację. Prosiła aby mu pomóc, by nie wracał na wolność, bo to kot, który najlepiej odnalazłby się mieszkając jednak z człowiekiem – w domu. Ogromnie zrobiło się nam żal bezdomniaka … a w naszym Domu Tymczasowym, akurat w tym czasie zwalniało się miejsce. Szczęśliwy zbieg okoliczności i chęć pomocy sprawiły, że SADZA po kastracji, leczeniu oraz testach, trafił pod naszą, bezpośrednią opiekę.

Mamy nadzieję, że teraz szybko trafi do rodziny, która pokocha tego przystojniaka na zawsze i najmocniej jak się da. Kocurek jest młody, domowy, towarzyski, żywiołowy, korzysta z kuwety, lubi zabawy, być głaskany, przebywać w towarzystwie człowieka.

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

SADZA jest zdrowym Kocurkiem – odpchlony, odrobaczony, test FELV ujemny, kastrowany, ma książeczkę wet.

Opieka wirtualna

SADZA ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby wspierać naszych podopiecznych, do czasu aż znajdziemy dla nich nowych, stałych, kochających opiekunów, zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl . Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy

Prośba

Prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów diagnostyki i opieki weterynaryjnej oraz utrzymania podopiecznych : niezbędne leczenie zwierząt chorych, zabiegi ratujące życie, zabiegi ratujące przed kalectwem, profilaktyka /pasożyty, pchły/, testy diagnostyczne/badania, szczepienia, kastracje/sterylizacje, zakup karmy, żwirku, oraz inne niezbędne w opiece nad bezdomnymi zwierzętami.

Kolaże20

Pomóżcie nam pomagać, abyśmy mogli dalej działać !

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

wsparcie w systemie PayPal:

btn_donateCC_LG

Galeria Zdjęć

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA