OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktualności

Nastazja trafiła do sympatycznej starszej Pani, która otoczyła ją serdeczną opieką. Nastazja znalazła swój kąt i towarzystwo w postaci przyjaźnie nastawionej jamniczki. Najbardziej lubimy takie zakończenia historii naszych podopiecznych 🙂

Szczegóły adopcji

Nastka ma prawdopodobnie – jak podaje wet. – zaledwie między 1 a 2 lata. Jest wysterylizowana, domowa, mieszka z dwoma spokojnymi kotkami, akceptując bez problemów ich towarzystwo. Nie wiemy jak reaguje na psiaki, ale gdyby to było potrzebne, możemy się zastanowić nad wykonaniem próbnego spotkania tak, aby potencjalnie mogła trafić do rodziny, w której mieszka akceptujący koty łagodny pies.

Typ umaszczenia, którego posiadaczką jest Nastazja jest jednym z wybitnie charakterystycznych dla kotów rasowych – nazywane jest TABBY.
Być może, ta wyjątkowa koteczka ma więc – na wpół pospolite, na wpół arystokratyczne pochodzenie !

Wskazany byłby dla niej dom wychodzący w bezpiecznej okolicy (dotąd żyła zapewne swobodnie …). Jeśli mieszkanie, to większe koniecznie z drugim kotem, osiatkowanym balkonem i zabezpieczeniami okien. Dla jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji :

tel. 886 231 520 , mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Historia

Nasza malutka, swoje kocie dzieciństwo, z całą pewnością spędziła w domu człowieka. Jest milutka i delikatna, mruczy, przytula się, szuka towarzystwa.
Jak jednak wiele podobnych do niej uroczych kotów, z czasem gdy dorosła, zapewne przestała być obiektem zainteresowania ludzkiej rodziny. Stała się niepotrzebna a o sterylizację nie zadbano.

Młoda kotka stwarzała coraz bardziej ryzyko, powiększenia się kociej rodziny … Nikt jej nie szukał, nie było ogłoszeń … Bezdomna, samodzielnie bytująca w centrum miasta koteczka, dokarmiana była przez pracowników gabinetu lekarskiego.

Pojawiała się regularnie: zjadała swoja porcję, dawała się głaskać i potem z godnością oddalała się w głąb okolicznych ogrodów. Na zimę postawiono jej w zacisznym miejscu domek. Przyszła wiosna i panie lekarki usłyszały rozpaczliwy koci krzyk, otworzyły drzwi a koteczka wpadła do gabinetu, dalej do korytarza i komórki – gdzie wkrótce urodziła troje kociąt.

Poproszono znajomego weterynarza o pomoc bo kotki nie mogły mieszkać w gabinecie. W ten sposób kocia rodzina zamieszkała w pobliskiej lecznicy. Dzieci, jak zwykle, znalazły szybko dom. Mamie, bardzo pięknej, oryginalnie umaszczonej, zrównoważonej kociej damie, bezskutecznie szukano ludzi do kochania oraz domu, który mogłaby zdobić swoją pełną uroku osobowością.

Lecznica weterynaryjna poprosiła nas o pomoc w poszukiwaniu dla Nastki nowych, odpowiedzialnych, stałych opiekunów. W ten sposób ta piękna i milutka koteczka trafiła pod opieką naszego Domu Tymczasowego. Mamy nadzieję, że teraz już szybko trafi do rodziny, która zapragnie pokochać ją i posiadać w gronie najmilszych już na zawsze. Koteczka jest młoda, domowa, towarzyska, spokojna, korzysta z kuwety, akceptuje koty, lubi być głaskana, przebywać w towarzystwie człowieka.

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

Nastazja jest zdrowa, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, sterylizowana, ma książeczkę wet.

Opieka wirtualna

Nastazja nie ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby wspierać naszych podopiecznych, do czasu aż znajdziemy dla nich nowych, stałych, kochających opiekunów, zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl . Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy

Prośba

Prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów diagnostyki i opieki weterynaryjnej oraz utrzymania podopiecznych : niezbędne leczenie zwierząt chorych, zabiegi ratujące życie, zabiegi ratujące przed kalectwem, profilaktyka /pasożyty, pchły/, testy diagnostyczne/badania, szczepienia, kastracje/sterylizacje, zakup karmy, żwirku, oraz inne niezbędne w opiece nad bezdomnymi zwierzętami.

Kolaże20

Pomóżcie nam pomagać, abyśmy mogli dalej działać !

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

wsparcie w systemie PayPal:

btn_donateCC_LG

Galeria Zdjęć

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA