****************************************************************************************

TISZA ADOPTOWANA 🙂

******************************************************************************************

 Ta młodziutka, niespełna 10 – miesięczna, max. – roczna koteczka  to nasza kochana TISZKA.

DSC_0561
Drobniutkiej budowy, biało – srebrna, mała myszka, która potrafi niewiarygodnie rozczulić Cię do łez i od pierwszej chwili zauroczyć – delikatnością, czułością, bezwarunkowym zaufaniem, choć nigdy wcześniej nie znaliście.
Ten kot, jak żaden inny potrafi sprawić, że szybko zapomnisz o przykrych chwilach, które przeżyłeś w pracy, o nieprzespanej nocy, o stresie, który Cię otoczył, o tym, że dzień dziś wyjątkowo nie był dobry …
DSC_0564
TISZKA – koci lek na nasze złe nastroje, na niepokoje – podejdzie, pomruczy, przytuli się do Ciebie, wyciszy smutek, żal zmniejszy.
Kiedy zasiądziesz w fotelu, ułożysz się na sofie – zwija się na kolanach w kłębuszek i … już nie chce z nich schodzić. Kiedy zechcesz ją rozbawić – z radością będzie Ci towarzyszyć.
DSC_0598
Ta przemiła koteczka miała kiedyś domek. Co się jednak z nim stało, dlaczego opiekunowie zapomnieli o niej ? Tego nie wiemy.
Znaleziono ją na ulicy kiedy miała zaledwie 6-7 miesięcy. Ostatni opiekun nie dbał o jej bezpieczeństwo – wypuszczał bez opieki, w miejscu gdzie co chwila dochodziło do kociej tragedii.
Któregoś razu zapomniał o niej chyba zupełnie.
Mała nie miała gdzie spać, głodowała – z dnia na dzień jej brzuszek robił się coraz mniejszy i mniejszy …
Szukała pomocy, bo przecież nie potrafiła sobie radzić na wolności. Wszak dotąd była kotem domowym, dostawała karmę w miseczce.
DSC_0604
Szczęśliwym zbiegiem okoliczności TISZKĘ, koczującą na ulicy dojrzały w końcu czyjeś wrażliwe oczy – i tak trafiła do nas.
Szuka domu i opiekunów, którzy marzą o kocie towarzyskim, przytulnym, młodym, zabawnym. Ludzi, którzy znajdą czas dla niej, otoczą opieką na jaką zasługuje. Zaakceptuje inne koty. Może zamieszkać w domku z ogrodem lub w mieszkaniu /w tym przypadku w trosce o jej życie i zdrowie – koniecznie z osiatkowanym balkonem/.
DSC_0562
Ma niezwykłe srebrne łatki – tego uroku zdjęcie tego nie oddają – trzeba zobaczyć w rzeczywistości, ujmuje już przy pierwszym poznaniu. TISZKA jest wysterylizowana i zachowuje idealną czystość w domu. Chciałaby znaleźć dom i kochającego opiekuna – być może to ogłoszenie przeczyta właśnie ktoś, kto czeka na dokładnie takiego kota …
W sprawie adopcji prosimy o kontakt : tel.  730 753 700 e-mail : biuro@braciamniejsi.com.pl
DSC_0564