Banerki5

ADOPTOWANY

Banerki16

Najwspanialsza nagroda za naszą pracę – zadowolone, zrelaksowane, szczęśliwe minki i pozy naszych podopiecznych oraz serdeczne, ciepłe słowa, wieści po adopcji, podczas rozmów telefonicznych 🙂 Oto podziękowania od nowych opiekunów Gucia :
„Gustaw jest przekochany, prześliczny, przemądry i w ogóle naj 🙂 
Bardzo cieszymy się, że trafił do naszej rodziny. Będzie wiódł szczęśliwe kocie życie. Oby każdy Wasz podopieczny znajdował kochający, odpowiedzialny dom… tego Wam życzymy.
Pozdrawiamy!!”

Oto zdjęcia z domu nowych opiekunów :

20160131_151252_2 20160201_125538 20160201_125713 20160201_150629 IMG_20160213_212607 IMG_20160213_214314 IMG_20160213_214317

Szczegóły adopcji

Gucio ma około 6 miesięcy. Jest bardzo wesołym i inteligentnym kotkiem, uwielbia zabawy myszką, papierkami, generalnie wszystkim co można turlać 🙂 Lgnie do człowieka, lubi się tulić i mruczeć siedząc na kolanach. Gucio korzysta bezbłędnie z kuwetki i zjada wszystko nie grymasząc, pije wodę z miseczki ale prawdziwa frajdę sprawia mu picie wody z kranu 😉 Chętnie zamieszka z innym kotem /ami a do psiaków nie ma uprzedzeń. Marzeniem jest dla niego duża, wielopokoleniowa rodzina, która pokocha go całym sercem 🙂

Jeśli myślisz o adopcji kociaka idealnego – towarzyskiego, domowego, zakochanego w człowieku od pierwszego wejrzenia – Gucio to kot dla Ciebie 🙂

Kontakt w sprawie adopcji :

tel. 886 231 520 , mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Historia

Gucio nie miał łatwego życia… Kilka tygodni temu zgubił się na jednym z osiedli w Bielsku-Białej. Znalazła go Pani Iza – zabiedzonego, z pchełkami i bardzo głodnego. Pukała od drzwi do drzwi, pytała sąsiadów, czy nie wiedzą czyj to kiciuś ale wszystko to, bez skutku. Ponieważ Pani Iza ma w domu już kilka kotów, nie mając środków i sił by tego kolejnego zatrzymać, choć serce ją ściskało, była zmuszona odwieźć Gucia do schroniska. Obiecała mu jednak, że nadal będzie szukać właściciela.

Po kilku dniach właściciel się znalazł ale gdy dowiedział się, że kociak jest w schronisku, stwierdził, że :

„ … to za duży kłopot i nie będzie po Gucia jechać taki kawał miasta, a i jeszcze przypadkiem … w schronisku kazali by mu coś zapłacić…” Podsumował, że : „w sumie, to on kota nie chce” !

Pani Iza na taki stan rzeczy pozwolić nie mogła i zaraz po Gucia pojechała, po drodze wymyślając gdzie by tu kociaka umieścić… Udało się, sąsiad Pani Izy, który wyjechał z Polski na dłużej, zgodził się, żeby Gucio pomieszkał w jego mieszkaniu pod jego nieobecność (piętro niżej), a Pani Iza zaopiekuje się i Guciem i mieszkaniem. Tak Gucio trafił po troskliwą opiekę Pani Izy i dostał swoje własne m2 😉 Pani Iza zwróciła się do nas o pomoc w szukaniu kociakowi domku, bo przecież dach nad głową kociak ma tylko tymczasowo 🙁 Gucio potrzebuje swojej rodziny, miejsca do spania w łóżku, na sofie, na kolanach i bezwarunkowej miłości do końca świata … ! Więc szukamy!

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

Gucio jest zdrów jak ryba (o ile można tego zwrotu użyć w stosunku do kota 😉 ! Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczony i zaszczepiony. Przed wydaniem do nowego domu zostanie wykastrowany.

Opieka wirtualna

GUCIO nie ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby go wspierać do czasu aż znajdzie nowych, stałych, kochających opiekunów zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl . Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy :-)

Prośba

Bardzo potrzebne jest nam wsparcie finansowe na pokrycie kosztów utrzymania podopiecznych zwierząt, leczenia, szczepienia, kastracji, sterylizacji.

Prosimy pomóżcie abyśmy mogli działać dalej …

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

Kolaże20

Galeria Zdjęć

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA