DSC_0994

AKTUALNOŚCI : KOTKA ZNALAZŁA NOWY DOM I ZOSTAŁA ADOPTOWANA 🙂

***********************************************************************************************************************

Mam na imię GRAŻKA i niedawno uświadomiłam sobie, że moim marzeniem jest być kotem domowym. Mieć własną miskę, legowisko, kuwetę i swojego człowieka!

Mam nadzieję, że uda się spełnić moje marzenie… Tu gdzie teraz jestem trafiłam z działek na których taka miła Pani dawała mi jeść i opiekowała się mną i moimi dziećmi.

Niestety zachorowałam i zostałam zawieziona do Pana weterynarza, który mi bardzo pomógł. No i potem trafiłam tu – do szopki – w której co prawda mi całkiem dobrze i ciepło ale moja opiekunka odwiedza mnie tylko dwa razy w ciągu dnia, a ja tęsknie za towarzystwem człowieka i bardzo chciałabym żeby znalazł się ktoś kto mnie pokocha…

Obiecuję, że będę bardzo grzeczna! Korzystam tylko z kuwetki, drapię tylko drapak i bardzo lubię być głaskana (wtedy głośno mruczę), zjadam ładnie wszystko co dostaje od opiekunki i dogaduję się całkiem nieźle z moją kocią koleżanką w szopce.

Czy ktoś chciałby dać mi dom? Nie mogę się doczekać aż pokocham w końcu swojego człowieka…

DSC_1011

GRAŻKA to młoda, śliczna czarna jak smoła koteczka z zielonymi oczami, odłowiona przez nas z działek koło Dębowca jako dzika kotka do leczenia i sterylizacji.

U weterynarza okazało się, że jest niezwykle łagodna i chętna do głaskania, postanowiliśmy poszukać jej domu z prawdziwego zdarzenia.

GRAŻKA miała poważnie chore oczy, które w tej chwili są już prawie wyleczone (ciągle jednak kropimy).

Nie znamy jej historii, jak trafiła na działki, czy miała wcześniej dom i komuś się znudziła, uciekła? Czy z natury tak lubi człowieka?

Jedno wiemy na pewno GRAŻKA jest stworzona do bycia kotem domowym, prosimy pomóżcie spełnić jej marzenie!

W sprawie pomocy/adopcji prosimy o kontakt : Kamila 782 695 747.

POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ POTRZEBUJĄCYM KOTOM !

Na naszej stronie działa aktywne okno: „Dotpay” – możesz wesprzeć leczenie i utrzymanie Grażki do czasu znalezienie stałego domu – bardzo prosto, szybko on-line, klikając ikonkę „Dotpay” wpisując zadeklarowaną kwotę.

Dla tych, którzy preferują „tradycyjny” sposób, podjemy dane naszego rachunku bankowego :

Stowarzyszenie Humanitarno – Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

Multibank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

DSC_0954 DSC_0956 DSC_0958 DSC_0961 DSC_0976 DSC_0991 DSC_1010 DSC_1020 DSC_1024