HISTORIA

Kilka dni temu dotarła do nas informacja, że w Czechowicach na stacji paliw obok centrum handlowego obsługa przygarnęła małą kotkę. Kotka była zdrowa, oswojona, prawdopodobnie ktoś w drodze na zakupy wysadził ją na parkingu i „zapomniał” zabrać do domu. Chciałoby się powiedzieć „oby ciebie mały człowieku spotkało to samo w życiu”, ale nie jesteśmy mściwi. Staramy się pomagać zwierzętom w potrzebie zostawiając ocenianie Komuś nad nami.
W każdym razie zareagowaliśmy na to zgłoszenie. Trzeba podziękować obsłudze stacji że zechcieli zaopiekować się kotką na okres tygodnia oraz naszej koleżance Ani, która „przechowała” kotkę na noc.
Następnego dnia zdarzył się mały cud. A właściwie dwa. Po pierwsze kotka okazała się zdrowa, wystarczyło ją odpchlić i odrobaczyć oraz zaszczepić profilaktycznie. Drugi cud to taki, że udało się z marszu znaleźć fantastyczny dom stały dla kotki. Kotka jeszcze tego samego dnia po wizycie u weta została przekazana do adopcji. Świetni, ciepli, sympatyczni ludzie przyjęli Lotos ze wzruszającą serdecznością. Poznając takie osoby znowu wierzymy w Dobrych Ludzi.

STAN ZDROWIA

Kotka jest zdrowa, zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona.

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych” OPP 1% KRS 0000324731 https://www.braciamniejsi.com.pl Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

GALERIA ZDJĘĆ

Lotos_itd-2 Lotos_itd-3 Lotos_itd-5 Lotos_itd-6 Lotos_itd-15 Lotos_itd-18

Lotos_itd-4 Lotos_itd-8 Lotos_itd-9 Lotos_itd-10 Lotos_itd-13 Lotos_itd-19