DSC_1020

Aktualności

Tusia znalazła nowy dom 🙂

Szczegóły adopcji

Tusia jest bardzo grzeczną, stateczną koteczką, ma ok. 6 lat. To prześliczna szylkretka. Jest nieco płochliwa, ale gdy tylko oswoi się z nowymi osobami, łasi się do nich, pragnie ich obecności i przytulania. Do tej pory mieszkała w domu, ale była kotem niewychodzącym, chyba, że sporadycznie – tylko w towarzystwie swojej Pani. Wie co to pies, bo mieszkała z nim pod jednym dachem w duchu wzajemnej, może nie przyjaźni, ale tolerancji :).

Jeśli myślisz o adopcji spokojnej, grzecznej koteczki, której możesz zapewnić bezpieczny dom, zapytaj o adopcję Tusi,  a chętnie opowiemy o tej  prześlicznej, okazałej 🙂 koteczce :

Wolontariusz – tel. 602 482 082

DSC_0998

Historia

Kotka Tusia została sama…  Jej dotychczasowa właścicielka jest bardzo ciężko chora i nie będzie mogła się nią już opiekować. Dotychczasowe życie Tusi zmieniło się diametralnie, może ktoś da jej nowe, bezpieczne…? Koteczka Tusia przebywać będzie jeszcze przez jakiś czas w swoim domu dokarmiana przez osoby, które bardzo pragną znaleźć jej dom, ale ze względu na swoje zwierzęta nie mogą zabrać jej do siebie. A potem? Liczymy na to, że KTOŚ wypatrzy tę przepiękną koteczkę i będzie chciał dać jej dom, już do końca jej dni.

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

Tusia jest zdrową, wysterylizowaną kotką.

DSC_1007

Kolaże25-002

Kolaże20

Prośba

Będziemy wdzięczni za wsparcie finansowe na pokrycie codziennych kosztów utrzymania podopiecznych zwierząt, leczenia, szczepienia, kastracji, sterylizacji.

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/