Irenkowa Kocia Kołyska w Psie Podwórko 🙂 Przedstawiamy nasze tutejsze tymczasy 😊

Szare, bure, łaciate, rude, w pręgi, czarne i białe. W Irenkowym domku tymczasowym mieszka Ich sporo… Trudno się czasem doliczyć, a i ilość dość często zmienna jest… (w górę 😉). Jak to się u nas mówi: „w każdym kątku po kociątku”. 

Zazwyczaj liczba kocich bezdomniaków oscyluje tu w granicach dwudziestu, do max. trzydziestu w sezonie letnim. To i tak sporo. Na tą przestrzeń i ręce do pracy trzyosobowego zespołu Psiego Podwórka. 

I niby wiadomo, że już nic nie można tu przyjąć (ze względu na ilość ⚠️), ale serce Zwierzoluba nie sługa, zawsze ulituje się nad tym nadprogramowym, kolejnym potrzebującym kotem… 

Psie podwórko to nasz największy psi i koci (ale nie jedyny) dom tymczasowy 😉. Około dziesięciu kolejnych tymczasowiczów zajmuje miejsca w innych DT, no i są jeszcze koty w lecznicach.

Podczas ostatniej sesji foto nie wszystkie weszły nam w kadr aparatu, ale staraliśmy się uchwycić większość. Przy takich odwiedzinach, gdy przychodzi ktoś, kogo koty widzą rzadko, część zwyczajnie nie czuje się komfortowo. Na szczęście, kilka zapozowało nam wyjątkowo dobrze i pokazały w obiektywie swoją piękną kocią urodę, i może ciut charakteru. 

Zobaczcie na przykład śliczną i milusińską kotkę Izę (biało-bura), łagodną i zrównoważoną kotkę Matronę (biało-bura z przewagą białego), trójkę młodziaków – rudzielców z Witosa – Aslan, Bodo, Cedryk. 

Oprócz nich, Irenkowe kocie stadko tworzą : Kotrysek i Kotryska (czekoladowy i czarnulka), Kolista, Sofijka, Jaskier, Szpaczek, Maszeńka, Pazurek, Pędzelek, Gryzelda, Viki i Viktor, Thor.

Dziś nie będziemy ich tutaj wszystkich opisywać szczegółowo. Chcemy je Wam najpierw tylko pokazać. Może ktoś się zapatrzy w spojrzenie któregoś z nich? Może serce coś podpowie… Bardzo długo część z nich czeka na dom. Za długo… Bo większość adoptujących szuka młodych kociąt…

Wszystkie są zdrowe, wykastrowane, mają książeczki, mieszkają jako koty niewychodzące, korzystają z woliery, wiedzą co to kuweta. Niektóre są bardziej przymilne, wręcz napraszające się na kolana i do zabawy. Inne nieśmiałe, lub takie „przełamujące” dopiero pierwsze lody z człowiekiem. Są całkiem młode lub kilkuletnie. Irenka o każdym z nich potrafi Wam dużo opowiedzieć. 

Gdyby ktoś z Was chciał dopytać o jakiegoś kotka śmiało piszcie do naszej strony FB, e-mailowo : biuro@braciamniejsi.com.pl lub tel. 730 753 700 (preferowane zapytanie sms – oddzwonię po pracy).

A teraz, oglądajcie i komentujcie 😊 Zapatrujcie się i myślcie o powiększeniu kociego stada. Adopcja bezdomniaka to piękna i wartościowa  decyzja <3

#udostępnij #adopcje #bezdomne #schronisko #porzucone #szukamdomu #koty #witosa #irenka

PROŚBA O POMOC

Pomóż nam pomagać. Tylko dzięki Waszej hojności możemy pomóc większej ilości potrzebujących kotów i psów.

Numer konta naszej organizacji : mBank 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Wpłaty przez PayPal : https://www.paypal.me/BraciaMniejsi

Wpłaty przez system szybkich płatności Dotpay : https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972

Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne „Dla Braci Mniejszych”

OPP 1% KRS 0000324731

www.braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

DT IZ