Banerki15

Aktualności

Laryssa znalazła swoje nowe, stałe miejsce na ziemi – kochających opiekunów, przytulny dom z towarzystwem kocim 🙂 Jesteśmy szczęśliwi, że nie musiała czekać długo na adopcję i szybciutko skradła serce pewnej rodzinie szukającej drugiego kotka 🙂 Pozdrawiamy serdecznie nowy dom 🙂 i czekamy na wieści i zdjęcia szczęśliwych kotów i ich opiekunów 🙂

Szczegóły adopcji

Laryssa jest piękną,wyjątkowo okazalą kotką.Otaczający świat traktuje z dystansem, ale i pobłażaniem. Jest pod naszą opieką od niedawna, nie zdążyła się więc do opiekiunki z DT oraz innych tymczasowych kotów, idealnie przyzwyczaić. Jeśli sytuacji nie udaje jej się kontrolować, koteczka leciutko warczy, nie kończy sie to jednak żadną gwaltowną reakcją z jej strony. Raczej, dostojnie się wtedy oddala … Lubi dobrą karmę, suchą i mokrą, i jak to wynika z jej gabarytów 😉 potrzebuje jej sporo 😉 Ta dorosła koctka, swoją wagę ma imponującą, aż 4,7 kg 😉 !!! Do ludzi nastawiona przyjażnie ( tak zapewniała sobie też – znośne – dotychczasowe warunki życia ). Koty i spokojne, nieduże pieski, po krótkim okresie obserwacji, toleruje i na nasze „oko” po okresie adaptacji napewno polubi.

Piękna i zachwycająca, zjawiskowej urody urocza panna 🙂 czeka na wymarzony dom w naszym DT.

Jest czysta, kuwetkowa, okazały, grzeczny, spokojny z niej kot.

Kotka jest podopieczną stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych. Dla jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji :

tel. 886 231 520 , mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dlabracimniejszych

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Historia

Koteczka od ok. pół roku koczowała w pobliżu szkoły i sklepu spożywczego. Noce spędzała w zakamarkach ciepłowniczych przewodów. Gdy nastały duże mrozy, Panie ze sklepu postanowiły szukać pomocy dla pięknej, zziębniętej już wtedy kici i zwróciły się z tym do nas.

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

Laryssa jest zdrowa, sterylizowana, zaszczepiona i została zaczipowana, aby już zawsze udawało się jej wrócić do domu. Ma ok 3 lata. Kotka jest kuwetkowa, domowa, posiada książeczkę wet.

Opieka wirtualna

Laryssa nie ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby wspierać naszych podopiecznych, do czasu aż znajdziemy dla nich nowych, stałych, kochających opiekunów, zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy :-)

Prośba

Prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów utrzymania podopiecznych zwierząt, leczenia, szczepienia, kastracji, sterylizacji.

Pomóżcie nam pomagać, abyśmy mogli dalej działać !

Stowarzyszenie Humanitarno – Ekologicze „Dla Braci Mniejszych” OPP 1% KRS 0000324731

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

Kolaże20

Galeria Zdjęć

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA