Banerki10-001

Aktualności 

Nasza SISI znalazła nowych opiekunów i zamieszkała z nimi w domku z ogródkiem w spokojnej okolicy,tuż nad jeziorem Goczałkowickim. Miejsce jest spokojne i urokliwe, kotka ma dużą przestrzeń w domu i oprócz całej rodziny – swoją osobistą, młodą kocią opiekunkę 🙂 Dostajemy od opiekunów zdjęcia i wiadomości, ostatnio byliśmy tam z wizytą – SISI przywitała nas taka jak zawsze – przytulna, rozgadana i miła 🙂

Szczegóły adopcji

Sisi to duża, okazała koteczka.
Ma ładną okrągłą główkę i zgrabną figurę. To taka kanapowo-ogrodowa Cesarzowa domu i obejścia 🙂 Sisi jest niezwykle urocza, zachwyca charakterem, jest przymilna, radosna, rozmowna 🙂 Wet ocenił, że może mieć ok. 4 lata. Jest kolankowo, łóżkowym kotem ale chętnie skorzystałaby również z ogrodu, w którym mogłaby królować 🙂 Nie wiemy jak reaguje na psiaki. Koty akceptuje, nawet w dużych ilościach ale nie mogą to być koty dominujące. Jest kotką która nie da się podporządkować innemu kotu ale sama nie jest agresywna. Do ludzi bardzo przyjazna wręcz zaprasza do głaskania, przytulaśna. Bardzo wskazany dom z ogrodem, żeby mogła spędzić szczęśliwe, urozmaicone kocie życie. Jest skoczna. Nie da się małym dzieciom 'tarmosić’ za futro, więc odradzamy zainteresowanym z malutkimi dziećmi. Za to spokojnych, młodych czy starszych opiekunów akceptuje bezapelacyjnie 🙂 Jest czysta, kuwetkowa, wzorowy kot.

Jeśli myślisz o adopcji kotki towarzyskiej, domowej, przytulnej, mruczącej a przy tym ogromnie urodziwej – Sisi czeka na Ciebie !

Kotka jest podopieczną stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych. Dla jej dobra obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji :

tel. 886 231 520 , mail: biuro@braciamniejsi.com.pl

Historia

Sisi poznałyśmy w Schronisku. Trafiła tam po akcji wyłapywania przez Schron. dzikich kotów wolnożyjących na posesji Pana Waldemara. Była jego ulubioną koteczką w stadzie dokarmianych kotów, darzył ją szczególną sympatią. Ciężko przeżył chwilę gdy okazało się, że jego sympatia znalazła się w Schronisku, gdzie bardzo poważnie zachorowała. Wszystkimi możliwymi sposobami, próbowałyśmy przejąć opiekę nad chorą koteczką, bo wiadomo, że leczenie w Schron. to nie to samo co leczenie, pod okiem wet. w domowych warunkach. Udało się wszystko szczęśliwie i Sisi szybko trafiła do naszego DT. Leczenie długo trwało i było bardzo kosztowne bo kicia miała jakąś paskudną bakterię. Przez chwilę było z Sisi bardzo, bardzo żle. Szczęśliwie dla nas, dla niej, dla Pana Waldemara – okazało się całkiem skuteczne. Sisi w DT wypiękniała, nabrała ciałka, doszła do siebie i aktualnie jest w znakomitej formie. Pan Waldemar, stateczny, starszy, skromny, dobroduszny człwiek, który dokarmiał Sisi przez te wszystkie lata, z ciężkim sercem /będzie tęsknił …/, zgodził się aby miała jednak stały bezpieczny dom, dobrą opiekę i lepsze niż bezdomne, kocie życie. Z racji swojego wieku oraz niewielkich dochodów, nie będzie jej w stanie zapewnić godziwych warunków na wiele przyszłych lat jej życia i prosi dla ukochanej Sisi o nowy, najlepszy dom pod słońcem.

Stan zdrowia, choroby, niepełnosprawność

Sisi jest zdrowa. Posiada książeczkę wet., odrobaczona, wysterylizowana.

Opieka wirtualna

SISI nie ma Opiekuna Wirtualnego.

Jeśli ktoś chciałby wspierać naszych podopiecznych, do czasu aż znajdziemy dla nich nowych, stałych, kochających opiekunów, zachęcamy do kontaktu z biurem naszej organizacji biuro@braciamniejsi.com.pl . Opiekun Wirtualny pomaga nam pokrywać codzienne koszty utrzymania naszego podopiecznego co jest dla nas ogromnym wsparciem. Jeśli kochasz zwierzęta, nie możesz kolejnego adoptować a chcesz pomagać – Opieka Wirtualna jest jedną z ważnych form pomocy :-)

Prośba

Prosimy o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów utrzymania podopiecznych zwierząt, leczenia, szczepienia, kastracji, sterylizacji.

Pomóżcie nam pomagać, abyśmy mogli dalej działać !

Numer konta, gdzie można przelać darowizny:
mBank nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220

Możesz też skorzystać z systemu szybkich płatności Dotpay
wybierając link:
https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

ID sprzedającego to: 71972
opis/tytuł wpłaty : Darowizna na cele statutowe – dla ….. /tutaj wpisz imię zwierzaka, któremu pomagasz/

Kolaże20

Galeria Zdjęć

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA